RUMBA 90x190 de duritate medie 14 cm saltea din spumă cu spumă profilată Lano Mobila
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Motive pentru care te vei îndrăgosti de salteaua RUMBA:
- este confortabil Oferă o combinație excelentă de confort, suport și adaptare.
- iubește relaxarea Asigură un somn sănătos și relaxant.
- nu se teme de mașina de spălat Are o husă care poate fi ușor îndepărtată și spălată.
- pentru fiecare pat Se adaptează perfect la diferite tipuri de paturi.
Salteaua din spumă RUMBA 90x190 de la Lano Meble – garanția calității superioare și a siguranței
Te muți într-o casă nouă și îți amenajezi o cameră nouă pentru copiii tăi? Amintește-ți că inima fiecărui pat este un saltea confortabil de dormit. Toți copiii, indiferent de vârstă, au nevoie de un loc care să le asigure odihnă după o zi întreagă de învățătură și joacă. RUMBA, un saltea din spumă cu grosimea de 14 cm, se adaptează formei corpului, oferind coloanei vertebrale un suport solid. Este de duritate medie, așadar este ideal ca saltea pentru copiii mai mari și pentru adolescenți. salteaul nostru RUMBA este perfect și pentru adulți. Toate produsele noastre îndeplinesc cele mai înalte standarde de calitate și siguranță și sunt acoperite de o garanție de 2 ani. La comenzi de peste 800 lei oferim livrare gratuită. Nu aștepta. Aventurați-vă în țara magică a somnului cu salteaele din spumă de la Lano Meble. Comandă astăzi și vei primi produsul gata în 2-5 zile.
Saltea pentru copii RUMBA – schimbă dormitorul copilului tău
Dacă vechiul tău pat este incomod și după o zi întreagă de muncă îți doare spatele, ai nevoie de un saltea care să-ți ofere un somn lung și relaxant. RUMBA de la Lano Meble este o saltea din spumă cu memorie, cu o fermitate medie, creată cu gândul la nevoile tale. Spuma profilată oferă o aliniere delicată a corpului și îmbunătățește circulația sângelui. În plus, ajută la distribuția uniformă a greutății corporale, reducând punctele de presiune și oferind o mai mare relaxare a mușchilor. Spuma poliuretanică elastică și moale oferă un loc plăcut pentru somn. Salteaua RUMBA susține odihna părinților și dezvoltarea corectă a copiilor. Te invităm să ne contactezi la Lano Meble. Te vom ajuta să alegi salteaua ideală pentru tine și pentru cei mici.

Cum să alegi o saltea pentru copilul tău? Descoperă avantajele saltelei RUMBA
La Lano Meble știm cât de importantă este sănătatea și siguranța fiecărui micuț în timpul somnului. De aceea, toate saltelele noastre din spumă sunt fabricate din materiale de înaltă calitate. Sunt prietenoase cu pielea sensibilă a copiilor și nu provoacă alergii. Husa saltelei RUMBA este detasabilă, astfel că o poți spăla cu ușurință în mașina de spălat pentru a-ți asigura copilului tău prospețime și igienă ridicată în timpul somnului. De asemenea, este rezistentă la pete și murdărie, așa că jocurile micilor ștrengari nu îi fac nicio problemă. Acest model poate fi ales fără griji pentru preșcolar sau copii în vârstă școlară. Indiferent de vârsta copilului tău, la Lano Meble vei găsi o saltea croită pe măsura nevoilor chiar și celor mai exigente micuțe. În timp ce cauți modelul potrivit, fii atent la fermitatea și grosimea saltelei precum și la dimensiunea ei. Salteaua RUMBA este disponibilă în diferite dimensiuni, astfel că o poți potrivi fără probleme la patul și camera copilului tău.

Informații suplimentare despre saltelele de dormit de la Lano Mobilă
Materialele utilizate în producția saltelelor, cum ar fi spuma poliuretanică, latexul și spuma viscoelastică, se caracterizează printr-un coeficient ridicat de comprimare și elasticitate. Prin urmare, ne rezervăm dreptul de a avea o toleranță de dimensiuni de +/- 2% pentru lățime și lungime și +/- 1 cm pentru înălțimea saltelei. Culorile reale ale materialelor pot diferi de cele din fotografii, fără a afecta proprietățile acestora.
Date tehnice
| Model | RUMBA |
| Tip | saltea din spumă |
| Umplutură | Spumă poliuretanică T25 – 10 cm, Spumă profilată T35 – 3,5 cm, Husă – 1 cm |
| Dimensiune | 90x190 |
| Grosime | 14 cm |
| Duritate | mediu tare |
| Parte utilizabilă | pe ambele părți |
| Capacitatea de încărcare a saltelei | 100 kg |
| Greutatea saltelei | 10-15 kg |
| Husă | da |
| Posibilitatea de a spăla husa | da – până la 60 de grade |
| Pentru cine? | copil și persoană adultă |
| Certificatele | OEKO-TEX, ATESTAT IGIENIC |
| Proprietățile saltelei__Husă | Da |
| Tipul saltelei | Saltele din spumă |
| Materialul saltelei | Spumă |
| Duritatea saltelei | Saltele mediu tari |
| Grosimea saltelei | 14 cm |
| Dimensiunea saltelei | 90x190 |
| Vârsta utilizatorului | Saltele pentru adulți |
