MAJORKA 120x190 fermitate medie-moale saltea din latex și spumă 8 cm Lano Mobilă
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Date tehnice
| Model | MAJORKA |
| Tip | saltea din spumă |
| Umplutură | Spumă poliuretanică T25 – 4 cm, Spumă din latex – 2 cm, Husă – 1 cm |
| Dimensiune | 120x190 |
| Grosime | 8 cm |
| Duritate | mediu moale |
| Parte utilizabilă | pe ambele părți |
| Capacitatea de încărcare a saltelei | 50 kg |
| Greutatea saltelei | 10-15 kg |
| Husă | da |
| Posibilitatea de a spăla husa | da – până la 60 de grade |
| Pentru cine? | copil |
| Certificatele | OEKO-TEX, ATESTAT IGIENIC |
| Proprietățile saltelei__Husă | Da |
| Tipul saltelei | Saltele din spumă |
| Materialul saltelei | Hibrid |
| Duritatea saltelei | Saltele mediu moi |
| Grosimea saltelei | 8 cm |
| Dimensiunea saltelei | 120x190 |
| Vârsta utilizatorului | Saltele pentru copii cu vârsta între 0-5 ani |
