PRAGO 200x200 de duritate medie 19 cm saltea cu arcuri încapsulate Lano Mobila
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Motive pentru care te vei îndrăgosti de salteaua PRAGO:
- prețuiește confortul Oferă cel mai înalt nivel de confort în timpul somnului.
- se adaptează ție Se adaptează formei corpului datorită structurii cu buzunare.
- este durabil Este potrivit pentru utilizatori de diferite greutăți.
- pentru toți Atât pentru adulți, cât și pentru tineret.
Salteaua PRAGO 200x200 de la Lano Meble, alegerea ideală pentru sănătate și cel mai înalt nivel de confort
Firma noastră garantează cea mai înaltă calitate a produselor realizate. salteaul cu arcuri și buzunare PRAGO este sinonim cu confortul. Se pot enumera multe avantaje. Este un saltea de dormit ideal pentru utilizatorul pretențios. PRAGO se adaptează perfect formei corpului, datorită structurii cu buzunare și spumei foarte elastice. Acest saltea de duritate medie va fi o alegere bună pentru utilizatori de orice greutate. Oferim de asemenea posibilitatea de a alege din mai multe dimensiuni.
De ce merită să alegi salteaua PRAGO 200x200 de la Lano Meble?
La Lano Meble dorim să vă oferim cel mai înalt nivel de confort. salteaul cu arcuri și buzunare PRAGO oferă în primul rând o structură care se adaptează corpului, utilizând spumă foarte elastică și rezistentă la aer. Această propunere este de asemenea reversibilă. salteaul de duritate medie PRAGO este pentru unii alegerea ideală. salteaul PRAGO oferă până la 7 zone de tărie. salteaul de dormit are un husă elegantă – în acest caz, poate fi pur și simplu spălată, ceea ce este un mare avantaj.

De ce alegerea saltelei potrivite este atât de importantă? Alege PRAGO 200x200 de la Lano Meble
salteaul de dormit este inima patului – în principal de el depinde confortul. Este bine de știut că alegerea modelului potrivit decide, de asemenea, despre poziția corectă a coloanei vertebrale (proprietăți ortopedice). salteaul cu arcuri și buzunare PRAGO este o propunere solidă și confortabilă, care va avea un impact pozitiv și asupra posturii tale. Alegerea corectă este extrem de importantă. Un bun saltea cu arcuri și buzunare permite reînnoirea energiei pentru întreaga zi. Confortul și sănătatea coloanei vertebrale în timpul somnului sunt chestiuni extrem de importante. PRAGO este un saltea de duritate medie – este deci recomandat pentru persoane de orice greutate. Este destinat adulților, dar tinerii vor dormi de asemenea liniștiți pe el, de aceea poți alege salteaul PRAGO pentru adolescenți. salteaul ortopedic PRAGO are proprietăți care fac ca materialul să se adapteze perfect corpului. salteaul cu arcuri și buzunare va avea grijă de coloana vertebrală și de cel mai înalt nivel de confort. Am creat acest model special pentru cei mai pretențioși utilizatori. Verifică calitatea salteaelor de la Lano Meble.

Informații suplimentare despre saltelele de dormit de la Lano Mobilă
Materialele utilizate în producția saltelelor, cum ar fi spuma poliuretanică, latexul și spuma viscoelastică, se caracterizează printr-un coeficient ridicat de comprimare și elasticitate. Prin urmare, ne rezervăm dreptul de a avea o toleranță de dimensiuni de +/- 2% pentru lățime și lungime și +/- 1 cm pentru înălțimea saltelei. Culorile reale ale materialelor pot diferi de cele din fotografii, fără a afecta proprietățile acestora.
Date tehnice
| Model | PRAGO |
| Tip | saltea cu arcuri |
| Umplutură | Spumă foarte elastică – 3 cm, Fetru, Arcuri Pocket – 12 cm, Fetru, Spumă foarte elastică – 3 cm, Husă – 1 cm |
| Dimensiune | 200x200 |
| Grosime | 19 cm |
| Duritate | mediu tare |
| Parte utilizabilă | pe ambele părți |
| Capacitatea de încărcare a saltelei | 110 kg |
| Greutatea saltelei | 20-25 kg |
| Husă | da |
| Posibilitatea de a spăla husa | da – până la 60 de grade |
| Pentru cine? | persoană adultă |
| Certificatele | OEKO-TEX, ATESTAT IGIENIC |
| Proprietățile saltelei__Husă | Da |
| Tipul saltelei | Saltele cu arcuri |
| Materialul saltelei | Arcuri împachetate individual |
| Duritatea saltelei | Saltele mediu tari |
| Grosimea saltelei | 19 cm |
| Dimensiunea saltelei | 200x200 |
| Vârsta utilizatorului | Saltele pentru adulți |
