VIVA 150x190 mediu ferm 19 cm saltea cu arcuri împachetate individual și insert de latex Lano Mobila
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Motive pentru care te vei îndrăgosti de salteaua VIVA:
- potrivit pentru vară și iarnă Datorită proprietăților sale de reglare a temperaturii.
- asigură confortul Susține un somn sănătos, oferind suport adecvat corpului.
- încălzește iarna Asigură căldură și confort în sezonul rece.
- răcorește vara Ajută la absorbia excesului de transpirație.
Garanția unui somn confortabil, ascunsă în salteaua inovatoare VIVA 150x190.
Acum știi deja despre proprietățile excelente care susțin un somn sănătos ale saltelei noastre pentru adulți VIVA. Cu toate acestea, există încă o caracteristică care cu siguranță te va convinge să alegi o saltea de la Lano Meble. Salteaua dublă oferă confort în timpul somnului în timpul iernii, când corpul are nevoie să fie încălzit corespunzător. O astfel de saltea va fi la fel de utilă și în timpul verii, absorbând excesul de transpirație. Alegeți o saltea inteligentă VIVA, încredințați-vă Lano Meble.
Oferă-ți un somn perfect cu salteaua VIVA 150x190 și uită de nopțile nedormite
Creând salteaua VIVA, ne-am concentrat să se potrivească cât mai bine corpului tău și să ofere suport coloanei vertebrale în timpul somnului. La Lano Meble am decis să folosim arcuri împachetate individual, garantând elasticitate punctuală și cea mai înaltă confortabilitate în timpul somnului. Astfel, salteaua VIVA se va potrivi perfect în dormitorul tău, fiind o completare excelentă pentru patul din oferta noastră Lano Meble.

Perfectă pentru vară și excelentă pentru iarnă – descoperă toate avantajele saltelei VIVA 150x190 de la Lano Meble
Cu siguranță vei fi de acord că o saltea adecvată pentru adulți este cheia unui somn sănătos. Cum alegi cea mai bună saltea pentru pat? Merită să optezi pentru soluțiile testate și sistemele verificate, pe care le avem în oferta noastră la Lano Meble. O alegere excelentă va fi cu siguranță salteaua VIVA, care are proprietăți antibacteriene, antifungice și, în plus, va influența pozitiv somnul tău sănătos. Cum alegi o saltea confortabilă? Cu siguranță nu este o sarcină ușoară. Cu toate acestea, cu ajutorul Lano Meble, vei reuși să o îndeplinești. Salteaua VIVA este o completare excelentă pentru pat, care îți va permite să dormi liniștit pe tot parcursul nopții. Somnul tău liniștit și sănătos se va traduce printr-o stare excelentă de bine pe tot parcursul zilei.

Informații suplimentare despre saltelele de dormit de la Lano Mobilă
Materialele utilizate în producția saltelelor, cum ar fi spuma poliuretanică, latexul și spuma viscoelastică, se caracterizează printr-un coeficient ridicat de comprimare și elasticitate. Prin urmare, ne rezervăm dreptul de a avea o toleranță de dimensiuni de +/- 2% pentru lățime și lungime și +/- 1 cm pentru înălțimea saltelei. Culorile reale ale materialelor pot diferi de cele din fotografii, fără a afecta proprietățile acestora.
Date tehnice
| Model | VIVA |
| Tip | saltea cu arcuri |
| Umplutură | Spumă poliuretanică T25 – 2 cm, Fetru, Arcuri pocket – 12 cm, Fetru, Spumă poliuretanică T25 – 2 cm, Spumă din latex – 2 cm, Husă – 1 cm |
| Dimensiune | 150x190 |
| Grosime | 19 cm |
| Duritate | mediu tare |
| Parte utilizabilă | pe ambele părți |
| Capacitatea de încărcare a saltelei | 110 kg |
| Greutatea saltelei | 20-25 kg |
| Husă | da |
| Posibilitatea de a spăla husa | da – până la 60 de grade |
| Pentru cine? | persoană adultă |
| Certificatele | OEKO-TEX, ATESTAT IGIENIC |
| Proprietățile saltelei__Husă | Da |
| Tipul saltelei | Saltele cu arcuri |
| Materialul saltelei | Hibrid |
| Duritatea saltelei | Saltele mediu tari |
| Grosimea saltelei | 19 cm |
| Dimensiunea saltelei | 150x190 |
| Vârsta utilizatorului | Saltele pentru adulți |
