LUGO 140x200 de duritate medie 17 cm saltea cu arcuri împachetate individual Lano Mobila
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Motive pentru care te vei îndrăgosti de salteaua LUGO:
- iubește să doarmă Oferă un somn profund, liniștit și neîntrerupt.
- toată lumea o va îndrăgi Potrivită pentru adulți și tineri.
- are grijă de detalii Oferă o calitate înaltă a execuției.
- confortul este esențial Dispune de 7 zone de confort.
Saltea pocket LUGO 150x190 – este potrivită pentru tine?
O saltea confortabilă este fără îndoială o investiție în tine însuți pe termen lung. Prin această alegere, susții nu doar sănătatea ta și starea de bine zilnică, dar și crești energia vieții. Salteaua cu arcuri tip buzunar LUGO va avea grijă de confortul somnului tău. Este finisată pe ambele părți cu spumă poliuretanică elastică și rezistentă, care va învălui corpul tău și va asigura o senzație plăcută indiferent de anotimp.
Descoperă salteaua noastră cu arcuri împachetate LUGO 150x190
Îți prezentăm salteaua LUGO, datorită căreia somnul tău va fi în sfârșit profund, liniștit și neîntrerupt. Componenta saltelei este formată din arcuri care sunt ambalate separat în buzunare speciale. Această soluție face ca fiecare arc să se flexeze doar în punctele care sunt supuse presiunii. Salteaua LUGO se va adapta perfect la curbele naturale ale corpului tău, oferindu-ți suportul ceresc pe care îl meriți.

Descoperă avantajele sale – salteaua cu arcuri tip buzunar LUGO 150x190
Salteaua LUGO este destinată adulților și tinerilor pentru paturi de dormitor. Dacă apreciezi suprafețele mediu ferme cu proprietăți ventilate, atunci LUGO va fi o alegere care cu siguranță îți va plăcea. Structura sa bilaterala cu 7 zone de confort va avea grijă de poziția corectă a corpului tău și a coloanei vertebrale, indiferent de poziția de dormit. Salteaua LUGO, datorită caracterului său universal, va fi o alegere excelentă atât pentru cei care doresc să își îngrijească somnul sănătos și coloana vertebrală, cât și pentru cei care se confruntă cu probleme de durere de spate. Este de asemenea un produs prietenos pentru persoanele alergice. Structura moale și pufoasă a saltelei LUGO este rezultatul materialelor utilizate în producția sa. Umplutura delicată cu spumă poliuretanică asigură senzații incredibile în timpul odihnei, iar arcurile special proiectate suportul adecvat pentru corpul tău. Această combinație perfectă creează o saltea care îți va asigura un somn lung, sănătos și liniștit. LUGO este, de asemenea, echipată cu o husă detașabilă pentru saltea care poate fi spălată în mașina de spălat. Acest lucru facilitează menținerea igienii.

Informații suplimentare despre saltelele de dormit de la Lano Mobilă
Materialele utilizate în producția saltelelor, cum ar fi spuma poliuretanică, latexul și spuma viscoelastică, se caracterizează printr-un coeficient ridicat de comprimare și elasticitate. Prin urmare, ne rezervăm dreptul de a avea o toleranță de dimensiuni de +/- 2% pentru lățime și lungime și +/- 1 cm pentru înălțimea saltelei. Culorile reale ale materialelor pot diferi de cele din fotografii, fără a afecta proprietățile acestora.
Date tehnice
| Model | LUGO |
| Tip | saltea cu arcuri |
| Umplutură | Spumă poliuretanică T28 – 2 cm, Fetru, Arcuri pocket – 12 cm, Fetru, Spumă poliuretanică T28 – 2 cm, Husă – 1 cm |
| Dimensiune | 140x200 |
| Grosime | 17 cm |
| Duritate | mediu tare |
| Parte utilizabilă | pe ambele părți |
| Capacitatea de încărcare a saltelei | 110 kg |
| Greutatea saltelei | 20-25 kg |
| Husă | da |
| Posibilitatea de a spăla husa | da – până la 60 de grade |
| Pentru cine? | persoană adultă |
| Certificatele | OEKO-TEX, ATESTAT IGIENIC |
| Proprietățile saltelei__Husă | Da |
| Tipul saltelei | Saltele cu arcuri |
| Materialul saltelei | Arcuri împachetate individual |
| Duritatea saltelei | Saltele mediu tari |
| Grosimea saltelei | 17 cm |
| Dimensiunea saltelei | 140x200 |
| Vârsta utilizatorului | Saltele pentru adulți |
