MELANI 80x200 cașmir pat singur pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Patul pentru copii MELANI 80x200 în culoare cașmir – un tovarăș stilat pentru somnul copilului dumneavoastră de la Lano Mobilă
Stil, minimalism și clasă – așa prezentăm modelul de pat MELANI în culoare cașmir. Patul pentru copii MELANI de la Lano Mobilă este realizat din lemn de pin de înaltă calitate și apoi finisat cu grijă conform standardelor de siguranță în vigoare. Rama din lemn pentru saltea este completată cu barieră de protecție pe trei laturi ale patului pentru a asigura un somn liniștit copilului dumneavoastră. Designul universal și culoarea cașmir a patului pentru copii MELANI fac ca mobilierul să fie perfect pentru camera copilului sau a tineretului, atât pentru băieți, cât și pentru fete.
MELANI 80x200 în culoare cașmir – un pat solid din lemn de pin pentru copii mici și mari
Somnul sigur al copilului dumneavoastră este pentru noi cel mai frumos compliment. Pentru fabricarea mobilierului utilizăm lemn de pin, care se remarcă printr-o mare rezistență la praf, așadar paturile pentru copii de la Lano Mobilă vor fi o alegere excelentă și pentru copiii mici cu alergii. Construcția minimalistă din lemn de pin a patului pentru copii MELANI și salteaua realizată din lamele de plop tip FLEX garantează confortul și siguranța copilului în timpul somnului. În plus, forma clasică și simplă a patului MELANI face ca acesta să se potrivească perfect în orice decor. Culoarea cașmir a patului completează perfect camera unui copil de grădiniță, dar și a unui adolescent exigent. Cu patul pentru copii MELANI, vă așteaptă nopți liniștite și dimineți vesele.
Aranjați camera copilului cu Lano Mobilă! Alegeți patul pentru copii MELANI 80x200 în culoare cașmir
Atunci când amenajați camera copilului, trebuie să țineți cont nu doar de funcționalitate, ci și de adaptarea spațiului la vârsta și nevoile acestuia. În cazul unei camere pentru grădiniță sau pentru un adolescent, patul din lemn de pin în culoare cașmir poate deveni punctul central al amenajării camerei. La Lano, am ales să combinăm lemnul natural cu un design modern și elegant al patului, nu sună perfect? Indiferent de vârsta copilului, patul MELANI în culoare cașmir este o investiție pe termen lung. Pinul este un material durabil și, prin urmare, rezistent la deteriorări. În plus, culoarea neutră a patului se va potrivi cu ușurință stilurilor și gusturilor în schimbare. MELANI pe picioare mai înalte va asigura că veți menține ordinea sub pat fără probleme. Oferiți copilului confort și un spațiu pentru învățat și joacă cu patul pentru copii MELANI de la Lano.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | MELANI |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | caşmir |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 85 cm |
| Greutate | 40 kg |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 80x200 |
| Culoarea patului | Cașmir |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 1 |
