LUNA 80x180 măsline pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de LUNA:
- soluție 2 în 1 Posibilitatea de a fi separat în 2 paturi individuale
- pune accent pe siguranță Barierele creează un loc sigur pentru somn
- este fermecător Captivează prin gratiile sale de tip baluștri
- confortabil pentru frați Oferă copilului un spațiu individual
- crește odată cu copilul Se adaptează vârstei și nevoilor sale
- economisește spațiu Ideal pentru camera fraților
Clasicul care încântă — descoperă patul pentru copii LUNA 80x180 de culoare măslinie de la Lano Meble
Dacă, în calitate de părinte, te întrebi ce pat să alegi pentru a fi confortabil, sigur și pentru a nu ocupa tot spațiul, fiind în același timp ideal pentru frați? Aceasta este o întrebare frecventă care le dă bătăi de cap multor părinți – dar nu-ți face griji, pentru că ești în locul potrivit. Noul nostru model LUNA este un adevărat succes printre paturile supraetajate pentru copii. Nu numai că va rezolva problema lipsei de spațiu, dar va aduce și armonie în camera copiilor. Este mai mult decât un simplu pat pentru frați – este un centru de aventuri casnice, o bază de joacă și un refugiu sigur pentru somn. Nu degeaba patul supraetajat LUNA a devenit un bestseller printre părinții care apreciază calitatea și funcționalitatea. Fabricat din lemn de pin, asigură durabilitate pentru ani de zile, iar construcția bine gândită garantează un somn confortabil fără compromisuri. Și ce e mai bun – gata cu dezordinea. Este o piesă de mobilier care combină estetica, practicalitatea și confortul într-unul singur. Vrei să afli mai multe? Rămâneți cu noi și descoperiți de ce patul supraetajat LUNA este ceva mai mult decât un simplu loc de odihnă.
Două niveluri de somn și posibilitate de depozitare. Descoperă toate avantajele patului pentru frați LUNA 80x180 măsliniu
Patul multifuncțional pentru frați de la Lano Meble este un must-have pentru un dormitor de copii bine amenajat. Acesta dispune de două niveluri de somn, astfel încât fiecare dintre micii tăi exploratori își va găsi propriul loc. În plus, barierele cu gratii tip baluștri bine gândite garantează copilului siguranța în timpul somnului. Totuși, asta nu este tot ce am creat cu patul pentru copii LUNA de la LANO Meble. Vei putea depozita cu ușurință acolo lenjeria de pat sau jucăriile micuților tăi dragi. Oferă-le micuților tăi un somn sănătos și liniștit. Echipază-le dormitorul cu cel mai bun model de pat supraetajat pentru frați LUNA, unde se vor odihni, își vor îndeplini visurile și își vor dezvolta relația de frați.

Punem durabilitatea și siguranța pe primul loc. LUNA în culoarea măslinie de la LANO Meble
Dezvoltarea, somnul liniștit și sănătos, precum și siguranța — sunt aceștia factori importanți pentru tine în alegerea unui pat pentru frați? Nu e de mirare. Fiecare copil merită tot ce este mai bun. Ca părinte grijuliu, cu siguranță ai grijă de ei în fiecare zi. Vrei ca patul supraetajat pe care îl alegi să îndeplinească cele mai înalte cerințe. Creând mobilier pentru copii, ne-am concentrat în primul rând pe faptul ca materialele din care sunt fabricate paturile supraetajate LANO să fie durabile și sigure pentru copiii tăi. De aceea am ales lemnul de pin. Acesta este foarte rezistent, chiar și în fața micuților poznași. În plus, colțurile patului supraetajat pentru doi frați au fost rotunjite pentru a preveni eventualele accidentări. Fiecare detaliu al patului pentru frați LUNA este finisat cu grijă. Oferă copiilor tăi o piesă de mobilier atemporală, care le va fi sprijin în odihnă și, în același timp, un companion fantastic în joacă. Patul supraetajat LUNA te așteaptă.

Bună, hai să mă cunoști mai bine!
Înainte de alegerea finală, consultă fiecare dimensiune a modelului LUNA, marcată pe desenul de alături ➔

Descoperă funcționalitatea patului supraetajat LUNA
Descoperă funcționalitatea patului supraetajat LUNA
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Meble
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau ale altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au caracter informativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | LUNA |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | măsline |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 162 cm |
| Greutate | 60 kg |
| Barieră | în set scară verticală fixă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi duble supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x180 |
| Culoarea patului | Măsliniu |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_LUNA |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
