BLANKA 90x200 cașmir pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Powody, dla których zakochasz się w BLANCE:
- uwielbia naturalność Wyprodukowana jest z drewna sosnowego.
- lubi zmiany Możesz rozłożyć ją na trzy osobne łóżka.
- jest funkcjonalna Kryje w sobie trzeci, wysuwany pokład snu.
- bezpieczeństwo to jej drugie imię Pokryta jest lakierami bezpiecznymi dla Twoich dzieci.
- dysponuje sporą siłą Jej każdy podkład snu udźwignie 100 kg.
- dopasowana do Ciebie Posiada uniwersalnie montowaną drabinkę L/P.
Stwórz niepowtarzalny klimat w pokoju Twoich dzieci przy pomocy oliwkowego łóżka piętrowego BLANKA 90x190 od Lano Meble
Spanie we własnym łóżku i wyprowadzka z sypialni rodziców staną się mniej stresujące, jeśli w pokoju dziecięcym będzie czekać urocze łóżko piętrowe BLANKA. Solidna, drewniana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, a piękna kolorystyka dba o to, by podczas zasypiania z dziecięcej buzi nie znikał uśmiech. BLANKA to łóżko piętrowe, w którym z powodzeniem może spać samodzielnie nawet dwulatek lub trzylatek. Może być zatem pierwszym klasycznym meblem po łóżeczku niemowlęcym lub spaniu wraz z rodzicami. Martwisz się o bezpieczeństwo takiego maluszka, który spędza całą noc w innym pomieszczeniu niż Ty? Niepotrzebnie! Wysokie barierki skutecznie uniemożliwiają przypadkowe ześlizgnięcie się z materaca, a szerokie stopnie drabinki są stabilne i podpierają dużą część stopy.
Nie wahaj się modyfikować oliwkowego łóżka piętrowego BLANKA i dopasuj go do potrzeb dziecka
Ostatnio w modzie jest oszczędny w formie, skandynawski design. Twoje dziecko może mieć całkiem inne zdanie odnośnie wystroju pokoju dziecięcego i warto go w tym posłuchać. Możesz zadecydować o obecności szuflad łóżka piętrowego BLANKA i spełnić marzenie swojej pociechy. My zadbamy o to, aby była zachwycona rezultatem.

Nocowanie? Nieplanowane odwiedziny? Z oliwkowym łóżkiem piętrowym BLANKA od Lano Meble zawsze znajdziesz dodatkowe miejsce dla najmniejszych gości
U dołu łóżka piętrowego trzyosobowego BLANKA mogą znajdować się wysuwane szuflady, jeśli tylko zdecydujesz się na taki wariant. Ich pojemne wnętrze pomieści wiele rzeczy, które zagracają przestrzeń w pokoju dziecka, np. dawno nieużywane zabawki lub koce, po które sięgasz tylko zimą. Dodatkowy, wysuwany materac u dołu stanie się nieocenioną pomocą, gdy dziecko zaprosi na noc przyjaciół na wielkie nocowanie – zapewni gościom komfort bez konieczności sięgania po dodatkowe dmuchane materace.

Odkryj łóżko piętrowe BLANKA
Odkryj łóżko piętrowe BLANKA
Cześć, poznaj mnie bliżej!
Przed ostatecznym wyborem, zapoznaj się z każdym wymiarem BLANKI, zaznaczonym na rysunku


Dodatkowe informacje na tamat zdjęć i kolorów łóżek od Lano Meble
Zdjęcia oraz kolory łóżek mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Jest to spowodowane ustawieniami monitora komputera lub innego urządzenia. Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | BLANKA |
| Număr de persoane | 3 |
| Culoare | caşmir |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 164 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | opțional |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 190 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 90 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de ridicare a gărzii | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi triple supraetajate |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Cașmir |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Sertare | 13740 |
| additional Gardă la sol ridicată 22 cm | 13726 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
