SIMBA 90x200 pin pat singur pentru tipi copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de SIMBA:
- aduce farmec camerei copiluluiSeamănă cu un cort indian.
- poate crește odată cu copilulCeea ce îi permite să fie folosit pentru mulți ani.
- oferă spațiu suplimentarSertarele sale permit depozitarea jucăriilor.
- asigură un somn sănătos pentru copilDatorită saltelelor adecvat selectate.
- are forma unui tipiCreează un colț special și confortabil pentru somn și joacă.
- prietenos pentru părințiApreciază calitatea construcției și siguranța copilului tău.
Lano Mobilă prezintă patul tipi SIMBA din pin – cea mai bună alegere pentru micii exploratori.
Oare paturile din pin pentru copii trebuie să fie plictisitoare? La Lano Mobilă știm bine că nu este așa. De aceea, am pregătit o ofertă specială pentru micii exploratori. Știm că dacă copilului îi place camera, va dori să petreacă timp în ea, să se joace și să învețe. Nu avem îndoieli că patul nostru în formă de cort este o soluție excelentă, când micuțul abia își descoperă limitele imaginației. Descoperă cât de special poate fi patul tipi SIMBA pentru o singură persoană și achiziționează-l cât mai curând posibil.
Oferă-i copilului tău un dormitor nou cu patul tipi SIMBA din pin de la Lano Mobilă.
Soluțiile bune sunt acelea care funcționează de-a lungul anilor. Patul nostru în stil scandinav tipi SIMBA va fi un mobilier indispensabil în camera preșcolarilor și a copiilor în vârstă școlară. Modelul nostru de pat pentru copii tipi SIMBA cu sertare poate crește odată cu micuțul tău. Lasă patul tipi SIMBA să devină locul unde micuțul tău va dori să se joace singur, cu părinții sau cu prietenii. Nu avem nicio îndoială că copilul tău va adora noul său pat SIMBA care seamănă cu de un cort, și de asemenea camera astfel transformată.

Combinăm plăcutul cu utilul, oferindu-ți patul de pin pentru copii tip tipi SIMBA
Ai grijă ca micuțul tău să doarmă bine. Știi că astfel se poate dezvolta și poate trăi noi aventuri în fiecare zi. La Lano Mobilă, suntem conștienți de cât de importantă este pentru voi, părinții, siguranța micuțului. De aceea, folosim lemn de pin de cea mai înaltă calitate pentru a fabrica patul tipi pentru copii SIMBA. În plus, vopselele utilizate pentru vopsirea paturilor au toate certificările necesare și sunt complet sigure pentru copii. Din păcate, chiar și cel mai bun pat tipi poate să nu-și îndeplinească funcția fără o umplere adecvată. Este timpul să-l echipezi cu o saltea potrivită pentru dormit, astfel încât copilul să poată beneficia pe deplin de avantajele patului tipi SIMBA. În oferta noastră vei găsi saltele potrivite pentru toate modelele de paturi pentru copii, dar și pentru vârsta, înălțimea și greutatea copilului. Suportul corespunzător al spatelui în timpul somnului, permeabilitatea aerului și absorbția umezelii sunt doar câteva dintre avantajele saltelelor noastre de la Lano Mobilă. Privești cu grijă cum micuțul tău învață lucruri noi în fiecare zi. Ești un părinte mândru când vezi că face ceva pentru prima dată și îl sprijini cu drag în depășirea dificultăților întâmpinate. Oferă-i un somn liniștit cu patul tipi SIMBA de la Lano Mobilă. Acest model unic de pat pentru o singură persoană este ideal pentru copiii de toate vârstele. În plus, sertarele sale spațioase în care încap toate comorile micuțului tău. Amenajează camera copilului într-un stil deosebit alegând patul cu acoperiș SIMBA de la Lano Mobilă.

Bună, fă cunoștință cu mine!
Înainte de a lua decizia finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui SIMBA, marcată în desenul de alături ➔
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | SIMBA |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 166 cm |
| Greutate | 90x200 |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_SIMBA |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
Siguranță
Primește o reducere de 60 lei la cumpărături
