CONCEPT 80x160 cașmir pat pentru copii de o persoană cu barieră Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de CONCEPT:
- este rezistent la deteriorări Lemnul de pin este durabil și rezistent la zgârieturi și lovituri.
- se va adapta la schimbările în amenajare Ușor de adaptat la nevoile și gusturile în schimbare ale copilului.
- oferă un somn confortabil și odihnitor Copilul se poate bucura de un somn confortabil și liniștit.
- personalizează-l după necesitățile tale Sunt disponibile mai multe variante de barieră.
- prețuiește siguranța Barierele sale din lemn protejează copilul în timpul somnului și al jocurilor.
- soliditatea este esențială Cadru robust asigură stabilitate și siguranță.
Descoperă patul CONCEPT
Descoperă patul CONCEPT
Pat copii cașmir CONCEPT 80x160 – formă minimalistă, adaptată nevoilor copilului.
Pătuțul pentru copii CONCEPT este conceput pentru aranjamente minimaliste. Se va potrivi perfect în spații moderne, dar nu numai. Datorită caracterului său universal, îl poți adapta de fapt la orice aranjament, indiferent de stilul aplicat. Pătuțul pentru copii CONCEPT este un mobilier care se va adapta oricărui interior. Stilul simplu, neostentativ este un avantaj pe care cu siguranță îl vei aprecia în cazul schimbărilor periodice de aranjament în camera copilului. Pătuțul pentru copii tip CONCEPT are însă și mai multe avantaje. În primul rând, este foarte confortabil, iar copilul poate să se odihnească în siguranță după o zi întreagă de joacă intensă.
Un saltea confortabilă este cheia succesului - alege-o pentru patul copilului CONCEPT cașmir 80x160.
Patul confortabil și solid pentru copii CONCEPT este esențial. Este baza pentru un somn profund, sănătos și regenerant. Dar pentru această puzzle este nevoie de încă un element. Este vorba despre un saltea confortabilă și adecvat aleasă pentru nevoile copilului. Nu știi cum să o alegi? Aruncă o privire la secțiunea: CE SALTEA SĂ ALEGI sau contactează-ne. Ce face patul pentru copii CONCEPT atât de sigur? În primul rând, este vorba despre materialul de cea mai înaltă calitate – lemnul de pin. Datorită acestui material, patul este extrem de solid și stabil. Nu îi sunt străine zgârieturile, loviturile și alte provocări zilnice. Poți fi sigur că datorită barierelor din lemn bine proiectate copilul este complet protejat atât în timpul somnului, cât și în timpul zilei la joacă. Toate colțurile patului sunt rotunjite, prevenind astfel zgârieturi accidentale ale pielii delicate a copilului.

Ultramodern și atemporal – patul pentru copii tip țarc CONCEPT de culoare cașmiră.
Construcția acestui pat solid pentru copii CONCEPT este creată pentru a permite joaca și odihna în siguranță. Barierele de lemn din jurul patului sunt o protecție silențioasă care veghează constant asupra protecției micuțului. Merită menționată și ramaă, fabricată din plăci de 20 mm grosime. Cumpără patul pentru copii CONCEPT care cu siguranță va îndeplini toate așteptările tale.

Bună, hai să mă cunoști mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a CONCEPTULUI, indicată pe desenul alăturat ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | țarc |
| Model | CONCEPT |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | caşmir |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x160 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 168 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 68 cm |
| Greutate | 31 kg |
| Barieră | în set scară verticală la alegere |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 160 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Tipul patului | Țarcuri pentru copii |
| Dimensiunea patului | 80x160 |
| Culoarea patului | Cașmir |
| Vârsta copilului | Paturi pentru bebeluși |
| additional Barieră de protecție | 14983, 13731, 13732, 13733, 13734 |
| ID materacy | 12181, 10457, 14827, 10772, 14843, 3753, 10537, 10570, 14838 |
| Ilość materacy | 1 |
