OSKAR 90x200 pin pat de o persoană pentru copii casă Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de OSKAR:
- stimulează imaginația Creează o atmosferă de basm în camera copiilor.
- este frumos Cu aspectul său fermecător va plăcea tuturor.
- are un efect calmant Asigură un somn liniștit și regenerator pentru copii.
- are multe avantaje Dispune de două sertare spațioase în partea de jos.
- este solid Garantează durabilitate și rezistență la deteriorări.
- iubește ecologia Lacul folosit pentru finisarea sa este 100% sigur pentru sănătate.
Crează o atmosferă propice viselor frumoase cu patul copii casă de pin OSKAR 90x200
Patul copiilor casă OSKAR este un mobilier pentru dormitorul copiilor care va revitaliza amenajarea și va asigura un somn liniștit micuțului tău. Designul său universal se potrivește perfect cu orice decor, iar aspectul fermecător va fi pe placul atât fetițelor cât și băieților. Patul copiilor casă OSKAR este un vis împlinit și are stil care amintește de cele mai frumoase povești Disney. Fiecare copil visează la un somn confortabil care să îi permită să se regenereze după o zi întreagă de joacă și învățare. Acest lucru este posibil datorită unui cadru confortabil și unei saltele adecvat selectate. Patul copiilor casă OSKAR asigură un somn sigur și liniștit, dar nu numai. Provoacă un zâmbet de fiecare dată când îl privești. Mai mult, patul copiilor casă OSKAR oferă și mai multe posibilități. Are la bază două sertare spațioase care te vor ajuta să organizezi mai bine spațiul.
Patul pentru copii tip căsuță OSKAR din pin – o construcție gândită pentru cei mai mici
Patul copiilor casă OSKAR este conceput în primul rând pentru siguranță. De aceea, cadrul este format din plăci robuste de lemn de pin care protejează copilul în timpul somnului și al joacei. Întreaga structură stă pe picioare pătrate, stabile. Poți fi sigur că va dura ani de zile. În plus, acoperișul patului poate fi decorat după dorință sau lăsat așa cum este. Patul copiilor casă OSKAR este, de asemenea, acoperit cu un lac 100% sigur pentru sănătatea copilului. Are proprietăți antistatice (nu atrage praful), ceea ce este deosebit de important pentru alergici.

Patul copii casă din pin OSKAR – rețeta împotriva dezordinii în camera copilului
Soluțiile aplicate în patul copiilor casă OSKAR cu siguranță îți vor plăcea. De ce? Nu este doar un mobilier fermecător care asigură un somn confortabil, ci are și sertare suplimentare în partea de jos a construcției. Le poți folosi pentru a depozita diverse obiecte mici. De exemplu, poți păstra în ele hainele copilului, jucăriile, lenjeria de pat și alte lucruri care se găsesc împrăștiate prin dormitorul copilului. Ce economie de spațiu, nu-i așa? Pe piață este greu de găsit un pat pentru copii atât de stilat. La vederea patului copiilor casă OSKAR, fiecare micuț va sări de bucurie. Pentru un părinte, aceasta garantează liniștea sufletească, deoarece mobilierul este fabricat din lemn de pin. Asta înseamnă durabilitate foarte mare, rezistență la deteriorări și ore întregi de joacă. Chiar și cu designul său, patul copiilor OSKAR se încadrează într-un stil minimalist, permițându-ți să-l asortezi ușor cu alte elemente de decor din dormitorul copilului.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui OSKAR, indicată în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | OSKAR |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 204 cm |
| Lățimea patului | 96 cm |
| Înălțimea patului | 158 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_OSKAR |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
