LILA 90x200 pin pat singur pentru copii casă Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de LILA:
- iubește ecologia Este produsă din lemn natural de pin.
- te va face să te simți ca acasă Rama ei din lemn are forma unui acoperiș.
- îi place să se schimbe Poate fi personalizată în funcție de nevoile și preferințele copilului.
- se preocupă de siguranță Barierele montate în jurul ramei protejează copilul de căderi.
- îi place relaxarea Încurajează copilul să petreacă timp în camera lui.
- creează un spațiu magic Construcția ei tip căsuță permite agățarea decorațiunilor suplimentare.
Susține dezvoltarea copilului tău printr-un somn odihnitor în patul de copii tip casă din pin LILA 90x200
La Lano Mobilă ne preocupăm de siguranța și sănătatea copilului tău, de aceea paturile noastre pentru copii sunt fabricate din lemn natural de pin și acoperite cu vopsele certificate. Știm că un somn liniștit este esențial pentru dezvoltarea oricărui copil. În mobilierul nostru vei găsi doar materiale de cea mai înaltă calitate. Descoperă ce are de oferit patul pentru copii casă LILA și care sunt principalele sale avantaje. Structura patului pentru copii LILA tip casă este realizată integral din lemn de pin. La partea superioară se află o ramă de lemn care are forma unui acoperiș, iar la bază o grindă de mesteacăn care servește ca suport pentru saltea. Ai la dispoziție, de asemenea, două sertare spațioase care funcționează ca un loc practic pentru depozitarea lenjeriei de pat și a jucăriilor. Cu patul nostru pentru copii LILA tip casă vei câștiga spațiu suplimentar în camera copilului.
Ce trebuie să iei în considerare atunci când alegi salteaua pentru patul copiilor LILA 90x200 din pin?
Dacă vrei să asiguri copilului tău un somn sănătos, trebuie să ții cont că salteaua pentru copii este cel mai important element al fiecărui pat pentru copii. După o zi plină de joacă și învățare, micuțul tău va avea nevoie de un material confortabil, hipoalergenic care să îi asigure siguranța în timpul somnului. Pentru patul tip casă LILA de la Lano Mobilă poți alege, printre altele, o saltea din spumă, cu arcuri sau cu fibră de cocos. Specialiștii noștri te vor ajuta să alegi modelul potrivit. Siguranța copilului tău este o prioritate pentru noi. Barierele din lemn, montate în jurul ramei patului pentru copii casă LILA, vor proteja micuțul de alunecarea accidentală de pe marginea saltelei. Dacă copilul tău a folosit anterior un pat cu bare, i se va face mai ușor să se adapteze la un pat obișnuit. Atât tu, cât și copilul tău veți dormi liniștiți, știind că în apropiere se află patul tip casă LILA.

Camera de copil flexibilă cu patul casă din pin adaptabil LILA
Structura patului tip casă LILA îi permite copilului să agațe decorațiuni suplimentare astfel încât să se simtă în dormitorul său ca într-o lume de basm. Adu magia în camera copilului. Alege dimensiunea potrivită și tipul de saltea pentru dormit. Patul nostru pentru copii casă LILA poate fi asamblat de tine singur sau cu ajutorul montatorilor noștri. Ești la un pas de a schimba decorul camerei!

Salut, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui LILA, indicată în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | LILA |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 204 cm |
| Lățimea patului | 96 cm |
| Înălțimea patului | 166,5 cm |
| Greutate | 42 kg |
| Barieră | în set scară orizontală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_LILA |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
