DOMI 90x200 pin pat de o persoană pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de DOMI:
- știe să creeze o atmosferă plăcută Concepută pentru a transforma mediul zilnic în ceva frumos.
- pune accent pe confort Pe o saltea confortabilă, visele sunt mai frumoase.
- mișcările sunt ușurate Marginile ei sunt finisate cu o barieră de scânduri.
- este o prietenă care îngrijește mediul Utilizează lacuri ecologice, complet non-toxice.
- pentru ea spațiul este important Este dotată cu două sertare retractabile.
- este practică Se poate adapta preferințelor tale.
Patul copiilor tip casă DOMI permite copilului să-și construiască propria lume
Oare într-un mediu frumos se visează vise frumoase? Testează această teorie în practică, echipând camera copilului cu un minunat pat DOMI în formă de casă. Alegerea modelului DOMI nu este susținută doar de aspectul vizual. Vezi ce alte surprize îți poate oferi acest mobilier pentru copii. Marginile patului DOMI de la Lano Mobilă sunt finisate cu o barieră de scânduri, care previne căderile accidentale în timpul mișcărilor intense în somn. Mobilierul este, de asemenea, montat pe picioare scurte, ceea ce permite copilului să intre singur în pat, chiar și fără ajutorul unui părinte. Construcția solidă suportă o greutate de până la 100 kg. Patul pentru copii este deci ideal chiar și atunci când dorești să te culci alături de micuțul tău.
De ce patul pentru copii DOMI este ideal pentru camera copilului?
Toate produsele noastre îndeplinesc cele mai înalte standarde de siguranță stabilite pentru mobilierul pentru copii. Pentru producția acestui model am utilizat lemn de pin, care nu este doar durabil, dar și provine din gestionare forestieră responsabilă. Astfel, patul-casă DOMI se caracterizează printr-un profil ecologic. Putem să-l vopsim în orice culoare își dorește micuțul tău – și vom face asta folosind lacuri non-toxice. În camera copilului întotdeauna lipsește spațiu de depozitare – fie că este vorba de jucării, haine de iarnă sau seturi suplimentare de lenjerie de pat. Acest model de mobilier pentru copii este echipat cu două sertare extensibile de mare capacitate, care cu siguranță vor fi utile.

Găsește salteaua potrivită pentru patul copii tip DOMI 90x200.
Deși patului pentru copii DOMI nu îi lipsește farmecul, acesta nu este suficient pentru a asigura copilului condiții optime de somn. Ai nevoie și de o saltea pe care îl poți cumpăra din magazinul nostru Lano Mobilă – pentru a obține un set complet gata de utilizare și pentru a economisi timpul. Vezi ce saltele avem în sortimentul nostru plasează-ți comandă. Nu uita de opțiunile suplimentare (livrarea, montarea și luarea ambalajelor goale), suntem aici să te ajutăm.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui DOMI, indicată în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | DOMI |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 132;5 cm |
| Greutate | 39 kg |
| Barieră | în set scară verticală fixă/detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Sertare | 13739 |
| additional Barieră detașabilă în loc de standard | 13734 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
