TERRY 90x200 pin pat de o persoană pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de TERRY:
- este pentru toată lumea Este universal și potrivit atât pentru fete cât și pentru băieți.
- are cel mai bun lemn Este fabricat din lemn de pin de cea mai bună calitate.
- este sigur Este echipat cu bariere de lemn care asigură siguranța.
- iubește un somn bun Oferă posibilitatea de a alege salteaua potrivită.
- prețuiește ordinea Dispune de două sertare spațioase.
- este elegant Are un design estetic care adaugă farmec și stil.
Patul pentru copii din pin TERRY 90x200 – răspunsul nostru la nevoile celor mai mici.
A venit timpul să renovezi dormitorul copilului tău? Începe schimbarea mobilierului de la pat, deoarece acesta va fi elementul principal al decorului interior. Patul pentru copii TERRY de la Lano Mobilă este un model care poate fi plasat atât în camera unei fete, cât și a unui băiat. Acest produs a fost meticulos finisat de noi, utilizând cele mai bune materiale – lemn de pin și lacuri certificate. În proiectarea mobilierului pentru camera copilului ne ghidăm nu doar după estetică și pragmatism, ci și după siguranța celor mici. Ne pasă la fel de mult ca ție ca somnul copilului tău să fie liniștit și neîntrerupt. De aceea, odată cu patul pentru băiat sau fata, vei primi de la noi o barieră de lemn stilizată, care va preveni căderile în timpul somnului.
Salteaua confortabilă în patul din pin pentru copii TERRY 90x200 este rețeta pentru vise colorate.
Un simplu pat nu este totul. La Lano Mobilă, împreună cu patul pentru copii TERRY, poți comanda salteaua pe care o preferi care va asigura confortul somnului copilului tău. Când faci această alegere, acordă atenție în principal la două aspecte: umplutura saltelei – poți alege între spumă și cocos – și duritatea acesteia.

Sertarele spațioase sub patul de pin TERRY – atenția la detalii este prioritatea noastră
Știm cât de dificil este să menții ordinea în camera copilului. Vrem să te ajutăm în acest sens prin designul practic al mobilei noastre. La patul pentru copii TERRY includem în acest scop două sertare unde poți depozita lenjerie de pat, pături, haine sau jucării. Aceste spații de depozitare suplimentare vor reduce semnificativ încărcarea dulapului sau comodei copilului, permițând o gestionare mai eficientă a spațiului disponibil.

Salut, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui TERRY, indicată în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | TERRY |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 85 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru adolescenți (11-19 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_TERRY |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
