ERGO 90x200 pin pat de o persoană pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de ERGO:
- stilat și elegant Alegerea lacului astfel încât să se potrivească interiorului tău.
- este ERGOnomic Te vom ajuta să adaptezi patul pentru puiul tău.
- visează ca un preșcolar Arată ca din basm în fiecare interior.
- are grijă de tine și copiii tăi Este acoperit cu lacuri sigure.
- îți oferă o alegere Poți să alegi o saltea potrivită pentru el.
- este o investiție pe termen lung Va fi utilizat mulți ani.
Descoperă ERGO! Patul pin pentru copii 90x200 de la Lano Meble
Odată cu creșterea copilului, apare problema schimbării patului. Până la urmă, un preșcolar are nevoi complet diferite față de un copil care merge la creșă. Vrem să te ajutăm să alegi cel mai bine patul pentru copii adaptat nevoilor puiului tău. Descoperă toate caracteristicile modelului nostru ERGO și optează pentru cea mai înaltă calitate ascunsă în acest produs clasic. Cea mai bună alegere pentru copilul tău ține cont de gusturile și preferințele sale. Indiferent dacă cauți un pat pentru fetiță sau un pat pentru băiat, modelul ERGO va fi o alegere excelentă. Rama realizată integral din lemn de pin, acoperită cu un lac sigur pentru copii, se va potrivi perfect în orice decor al camerei copilului. Patul nostru pentru copii ERGO pare mai serios, iar preșcolarul tău va simți cu siguranță că nu îl mai tratezi ca pe un "micuț".
Patul din pin copii ERGO de la Lano Meble este o investiție în somnul sigur al micuțului.
Ca părinte responsabil și grijuliu, cu siguranță ești conștient de cât de important este ca copilul tău să aibă un somn odihnitor. Acesta nu doar că ajută la regenerare, dar și întărește sistemul imunitar și sprijină dezvoltarea corectă a creierului. Alegerea saltelei potrivite pentru patul pentru copii ERGO este o sarcină cu adevărat simplă. La Lano Mobilă poți alege singur dimensiunea și fermitatea saltelei. Suntem convinși că vei alege tot ce este mai bun pentru iubitul tău copil, asigurându-i astfel un somn bun. Suntem conștienți de cât de exigenți sunt clienții noștri. La urma urmei, alegerea patului potrivit pentru o fetiță sau un băiat este o adevărată provocare. Ar trebui să acorzi atenție nu doar aspectelor legate de siguranță, ci și faptului că patul ales de tine îi va plăcea copilului. Nu trebuie să te îngrijorezi. Ca Lano Mobilă am avut grijă de cea mai înaltă calitate a lemnului de pin din care am realizat patul pentru copii ERGO. În plus, bara pentru saltea FLEX va garanta așezarea corectă a saltelei. Nu avem nicio îndoială că patul pentru copii este un element esențial al mobilierului în camera micului explorator.

Patul din pin ideal pentru copii ERGO pentru camera copiilor.
Iubești copilul tău și vrei să-i oferi întotdeauna ce este mai bun. Te asiguri că nu-i lipsește niciodată o masă caldă și că este bine îmbrăcat în zilele reci. Ai grijă și de somnul său bun și de dezvoltarea corectă, alegând patul pentru copii ERGO. Mobilierul bine ales pentru camera copilului este o investiție pe termen lung, iar tu vei avea certitudinea că ai făcut tot ce este în puterea ta pentru a-l asigura că este în siguranță.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui ERGO, indicată pe desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | ERGO |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 66 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru adolescenți (11-19 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_ERGO |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
