OTYLIA 90x180 grafit pat de o persoană pentru copii tip antresola Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de OTYLIA:
- adaptat pentru tine Are o scară montată universal stânga/dreapta.
- prețuiește calitatea Este fabricat din lemn de pin de cea mai înaltă calitate.
- este funcțional Mezaninul este un loc perfect pentru a dormi sau a te juca.
- îi place somnul confortabil Îți permite să alegi tipul și dimensiunea saltelei.
- se potrivește oriunde Designul său este universal și se va potrivi în orice interior. diverse stiluri de aranjament.
- ușor de asamblat Este ușor de asamblat și vine cu instrucțiuni.
Pentru micii exploratori - pat pentru copii grafit pe mezaninul casei OTYLIA 90x180
>Copilul este cel mai important. De aceea merită să aveți grijă de cel mai bun pat pentru copii posibil. Oferim mobilier de cea mai înaltă calitate, fabricat din materiale premium. Patul supraetajat OTYLIA este o construcție cu mezanin foarte interesantă - merită să alegeți un astfel de mobilier pentru dormitorul unui copil? Patul supraetajat OTYLIA are spațiu liber sub cadru. Puteți așeza o saltea deasupra. Merită să alegeți? Patul OTYLIA pentru băiat sau fată se caracterizează printr-o manoperă solidă. Am folosit lemn de pin de cea mai înaltă calitate și un cadru de saltea din șipci de mesteacăn FLEX. Șinele din lemn asigură siguranța - sunt durabile și suficient de înalte. Patul supraetajat necesită o scară. Aceasta este inclusă în set. **Scara din lemn** poate fi așezată pe orice parte și oferă un punct de intrare convenabil.
Alegeți salteaua potrivită pentru patul de casă OTYLIA 90x180 grafit și asigurați confort și o coloană vertebrală sănătoasă pentru copiii dumneavoastră!
O **saltea bună pentru copii** este esențială atunci când mobilați dormitorul unui copil. Patul pentru copii OTYLIA vă permite să alegeți acest element destul de liber. Chiar și în configurația din timpul comenzii, vă permitem să achiziționați salteaua dorită. Tu îi alegi tipul și dimensiunea. Patul supraetajat OTYLIA se va potrivi perfect copilului tău!

Șințele de lemn din patul supraetajat OTYLIA de culoare grafit îți vor permite să faci mai multe
Patul supraetajat OTYLIA va face ca camera copilului tău să arate magică și distinctă. Tot ce trebuie să faci este să alegi salteaua potrivită. Chiar dacă este un pat supraetajat, este complet sigur. Toate acestea datorită construcției solide și șinelor de lemn. Chiar și copiii mai mici sunt în siguranță în patul supraetajat OTYLIA. Este alegerea perfectă pentru camera unui copil!

Salut, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a OTYLIA, marcată în desenul de mai jos ➔

Pentru o stabilitate sporită, recomandăm fixarea paturilor atresola pe perete*
* Serviciul suplimentar de montaj nu include fixarea patului pe perete
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Meble
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau ale altui dispozitiv. Fotografiile prezentate sunt doar cu titlu ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | mezanin |
| Model | OTYLIA |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | grafit |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 227 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Tipul patului | Paturi mezanin |
| Dimensiunea patului | 90x180 |
| Culoarea patului | Grafit |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_OTYLIA |
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 1 |
