TED 90x200 cu scorțișoară pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de TED:
- optimizează spațiulLasa mai mult spatiu pentru joaca, invatare si alte activitati.
- are multă imaginațieCopiii pot alege culoarea care le place.
- este versatilOferă până la 3 niveluri de dormit.
- îi pasă de mediuFabricat din lemn de pin din silvicultură responsabilă.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
- toată lumea ar dori să-l aibăPoate servi drept bază pentru joacă și relaxare copiilor.
Pentru fiecare familie mare – pat supraetajat scortisoara TED 90x200
Nu este usor sa amenajezi camerele copiilor astfel incat acestia sa aiba spatiu pentru joaca, dar si pentru invatare sau alte activitati. Merită să luați în considerare ca părinți dacă să alegeți pat supraetajat de la Lano Meble . Nostru pat supraetajat TED Este perfect pentru copiii puțin mai mari și asigură un somn sigur. Asigurați-vă că verificați toate avantajele acestui unic pat supraetajat pentru un copil . Toate datorită lui 3 niveluri de dormit , proiectat în pat supraetajat TED . Poate mulțumesc pat supraetajat de la Lano Meble micuții vor înceta să mai viziteze atât de des dormitorul părinților pentru că le va plăcea noul lor loc de dormit. Pat supraetajat TED pentru camera unui copil este o solutie functionala cu atentie la cele mai mici detalii.
Rezistent la deteriorare, durabil ani de zile - acesta este pat supraetajat TED scortisoara
Suntem convinși că știți perfect ce este mai bine pentru cei mici. Noi, ca Lano Meble , încercăm să răspundem și așteptărilor părinților. Nostru pat supraetajat TED a fost făcut din lemn de pin provenind din gestionarea responsabilă a pădurilor, deci fiind ECO este inclus in pret!

Este greu să-i rezisti farmecul - pat supraetajat TED scorțișoară
Cu siguranță Pat supraetajat TED de la Lano Meble oferă copiilor multe oportunități de a se distra. Pe lângă pat supraetajat este sigur , iar designul său va asigura că nu i se întâmplă nimic copilului dumneavoastră chiar și în timp ce doarme. Dacă nu ai nevoie 3 locuri de dormit , copiii pot folosi unul dintre ele ca bază privată. Te aștepți cea mai înaltă calitate ? Alegerea este simplă – Lano Meble .

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, revizuiți fiecare dimensiune TEDA, marcată în figura de mai jos ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | TED |
| Număr de persoane | 3 |
| Culoare | scorţişoară |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 209;5 cm |
| Greutate | 80 kg |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în patru pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Tipul patului | Paturi triple supraetajate |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Scorțișoară |
| Vârsta copilului | Paturi pentru adolescenți (11-19 ani) |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 3 |
