SAVIO 90x200/140x200 ciocolată neagră pat cu canapea extensibilă țesătură bej perfect harmony 02 Lano Mobilă
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de SAVIO:
- Comoditate care nu poate fi comparatăSezutul moale si umplutura din spuma Visco se adapteaza corpului - confort pe care il simti in timp ce stai si dormi.
- Două în unu – pat și canapeaLa etaj este un pat la mezanin 90x200, iar la parter este o canapea extensibilă 140x200. O soluție, două niveluri de confort.
- Mai mult spațiu, mai puțină mizerieMezaninul vă permite să creați două zone - pentru somn și odihnă. SAVIO economisește în mod eficient spațiu în cameră.
- O cutie de depozitare pe care o vei iubi de la prima utilizareSub scaun veți găsi un recipient mare - perfect pentru lenjerie de pat, pături și perne. Comanda in secunde.
- Un stil care se potrivește oricărui interiorMaterial moale, cusături elegante și design subtil fac ca SAVIO să arate grozav în orice cameră.
- Puritate și ușurințăAlbul mărește vizual spațiul și adaugă prospețime. Perfect pentru aranjamente luminoase, moderne.
Pat supraetajat SAVIO culoare ciocolata neagra 90x200/140x200 - curatenie si prospetime in varianta premium
În Lano Meble credem că eleganța stă în simplitate. Pat mezanin SAVIO, ciocolata neagra este funcțional pat supraetajat cu canapea , care luminează interiorul și îi conferă prospețime și lejeritate. Superior pat 90x200 garantează un somn confortabil, iar cel inferior canapea extensibila 140x200 acționează ca o canapea confortabilă în timpul zilei și ca un loc de dormit de dimensiuni normale noaptea. Cadrul solid mărește vizual camera, creând un spațiu luminos și armonios.
Pat supraetajat cu o canapea în partea de jos – ciocolată neagră SAVIO de la Lano Meble
canapea SAVIO a fost creat având în vedere confortul utilizatorului. Umplerea cu Spume viscoase se adapteaza corpului, oferind confort deplin. Ascuns recipient pentru așternut oferă spațiu suplimentar de depozitare. Culoarea ciocolată neagră se potrivește de minune cu pasteluri, lemn, gri și accesorii moderne, iar totul subliniază funcționalitatea pat supraetajat 90x200/140x200 cu canapea extensibilă .

SAVIO – pat mezanin cu ciocolată neagră cu o canapea extensibilă premium
Pat pentru tineret in culoarea ciocolata neagra SAVIO este o alegere ideală pentru interioarele care trebuie să fie luminoase, moderne și ordonate. Mezanin economisește spațiu și canapea extensibila 140x200 creează o zonă confortabilă de relaxare pentru un copil, adolescent sau oaspeți. Designul ușor îl face pe SAVIO perfect ca pat supraetajat cu canapea în încăperi mai mici.
Lano Meble – Producător polonez paturi supraetajate pentru copii – creează mobilier durabil și elegant. SAVIO ciocolata neagra 90x200/140x200 este o piesă de mobilier premium care luminează interiorul și oferă funcționalitate deplină paturi la mezanin cu o canapea extensibilă .

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizați-vă cu fiecare dimensiune SAVIO ciocolată neagră , marcat în figura de mai jos ➔
Puntea inferioară când este desfășurată este de 140x200 - confortabilă, naturală și într-o nuanță de ciocolată neagră.

Descoperă patul SAVIO
Descoperă patul SAVIO
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | SAVIO |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | ciocolată neagră |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90/140/200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 |
| Lățimea patului | 96/191 (dimensiunea totală când este extins cu scară) |
| Înălțimea patului | 168 cm (șezut: 80 cm; spătar: 60 cm) |
| Greutate | 140 kg |
| Barieră | înălțimea balustradei de siguranță superioare: 25 cm |
| Scară | detașabil |
| Sertare | tip ladă (compartiment pentru lenjerie de pat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 |
| Lățimea saltelei | 90 |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | PN-EN 747-1 +A1:2015-08PN-EN 12520:2016-02PN-EN 16139:2013-08 |
| Numele țesăturii | Perfect harmony 02 |
| Tipul țesăturii | chenilie |
| Compoziția țesăturii | 100% poliester |
| Greutatea țesăturii | szenil 410 g/m5 |
| Modelul țesăturii | strălucitor; cărnos și plastic |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Sertar tip ladă | Da |
| Tipul patului | Paturi duble supraetajate |
| Dimensiunea patului | 90x200/140x200 |
| Culoarea patului | Ciocolată neagră |
| Vârsta copilului | Paturi pentru adolescenți (11-19 ani) |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
