HABI 90x200 ciocolată cu lapte pat dublu extensibil Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de HABI:
- îi plac oaspețiiAre o punte de dormit extensibilă.
- va ascunde comoriSertarele sale pot găzdui orice.
- iubește clasiciiMă voi adapta oricărui interior.
- este deasupraCombină confortul și designul elegant.
- iubește naturalețeaA fost realizat din lemn natural de pin.
- nu-i place să eșuezePărinții pot fi siguri că copiii lor sunt în siguranță.
Pat copii HABI 90x200, culoare ciocolata cu lapte - perfect pentru frati
HABI , apoi funcțional pat din lemn cu punte de dormit extensibilă , perfect pentru camera fratilor . Forma sa compactă îl face să se potrivească perfect în spații mici. Design simplu și stil universal fă-l să se potrivească armonios în orice interior, indiferent de decor. Datorită părții inferioare retractabile, pat poate servi ca o zonă confortabilă de relaxare în timpul zilei. Seara, se transformă într-un spațiu de noapte, oferind două locuri confortabile pentru a dormi la diferite înălțimi. pat HABI este dotat cu barieră de protecție , ceea ce le face o soluție excelentă și pentru copiii mai mici, oferindu-le siguranta si confortul.
HABI 90x200 – pat pentru copii de culoare ciocolata cu lapte din lemn de pin de la LANO
pat dublu HABI , este din solid lemn de pin , care asigură o durabilitate excepțională și o viață lungă. pat HABI , poate servi drept loc funcțional pentru a dormi atât pentru copii și adolescenți . Cadru din mesteacan benzi FLEX , asigura rezistenta la utilizare intensiva, garantand stabilitate si confort. HABI punte de dormit extensibilă , este alternativa perfectă la două paturi separate în camere cu spațiu limitat. Un avantaj imens paturi cu o terasă de dormit extensibilă , este că ocupă la fel de mult spațiu ca standardul pat de o persoană . Sertarele sale spațioase vor găzdui lucrurile necesare, cum ar fi lenjerie de pat, jucării și îmbrăcăminte.

Alege saltele de pat HABI 90x200 pentru frati si ofera-le copiilor tai dimineti fericite
Apariția finală paturi frați HABI depinde in totalitate de tine. Vă oferim posibilitatea de a personaliza tip saltele la nevoile individuale ale fiecăruia copii – pot varia pentru a asigura maximum confortul somnului . Nopțile liniștite și diminețile vesele și energice sunt specialitatea LANO Furniture a lui .

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, revizuiți fiecare dimensiune HABI, marcată în figura de mai jos ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | HABI |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | ciocolată cu lapte |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 67;5 cm |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 190 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 90 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Ciocolată cu lapte |
| Vârsta copilului | Paturi pentru adolescenți (11-19 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
