GLORIA 90x190 albastru pat de o persoană pentru copii tip antresolă Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de GLORIA:
- valori de economisire Economisește perfect spațiu în camera unui copil.
- îi place să se simtă în siguranță Este echipată cu șine stabile de înălțimea corespunzătoare.
- unic în multe privințe Designul său elegant conferă camerei unui copil un caracter unic.
- bază creativă Spațiul inferior este un loc perfect pentru o ascunzătoare confortabilă sau un colț de joacă.
- îi place să urce Profilat Scara cu 5 trepte facilitează urcarea.
- adaptat pentru tine Are un suport universal stânga/dreapta scară.
Cum să îmbunătățești somnul copilului tău? Înlocuiește pur și simplu patul supraetajat cu mezaninul albastru GLORIA de la Lano Meble
Un pat supraetajat la mezanin este o idee excelentă pentru a economisi spațiu în cameră și, în același timp, o încercare reușită de a crea un spațiu pentru ca micuțul tău să se poată juca. GLORIA, așa cum se numește patul supraetajat la mezanin de la Lano Meble, este o piesă de mobilier elegantă a cărei structură este realizată în întregime din lemn de pin și apoi finisată cu vopsea pe bază de apă care îndeplinește standardele. Construcția solidă a GLORIA garantează o joacă sigură și un somn odihnitor. Zona de dormit de pe patul supraetajat GLORIA este situată la etajul superior, accesibilă printr-o scară conturată cu 5 trepte. Spațiul inferior rămâne deschis și oferă o mulțime de posibilități - este locul perfect pentru a crea o bază confortabilă cu perne sau spațiu suplimentar de depozitare pentru jucării. Datorită caracterului său unic, patul supraetajat GLORIA va fi o decorațiune frumoasă atât în camera unui băiat, cât și în cea a unei fete.
De ce este patul supraetajat albastru GLORIA 90x190 o alegere bună pentru copiii mei? Noi răspundem!
Înainte de a decide să cumpărați un pat supraetajat pentru un copil, acordați atenție siguranței structurii. Mobilierul ar trebui să aibă șine stabile de o înălțime adecvată vârstei copilului. Șinele ar trebui să fie distanțate dens pentru a preveni blocarea sau căderea copilului. **O scară durabilă** este un alt element de reținut – asigurați-vă că este bine profilată și confortabilă pentru urcat, precum cea din **patul supraetajat GLORIA**.

Vă așteptați la cel mai bun pat albastru pentru copii? Patul supraetajat GLORIA nu vă va dezamăgi.
Patul supraetajat GLORIA** poate fi decorat oricum doriți. Într-o zi poate fi o bază spațială, în următoarea un turn de prințesă. Se potrivește bine atât în camera unui băiat, cât și în cea a unei fete. Patul GLORIA este la fel de unic ca și copilul dumneavoastră, așa că nu se vor plictisi niciodată împreună. Designul unic al acestei piese va stârni imaginația copilului dumneavoastră în fiecare zi. Verifică singur ce altceva poate face patul GLORIA pentru tine.

Salut, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a patului GLORIA, marcată în desenul de mai jos ➔

Pentru o stabilitate sporită, recomandăm ca paturile atresola să fie fixate pe perete*
* Serviciul suplimentar de montaj nu include fixarea patului pe perete

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Meble
>Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau ale altui dispozitiv. Fotografiile prezentate sunt doar cu titlu ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | mezanin |
| Model | GLORIA |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | albastru |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x190 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 198 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 227 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 190 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Tipul patului | Paturi mezanin |
| Dimensiunea patului | 90x190 |
| Culoarea patului | Albastre |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_GLORIA |
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 1 |
