KEVIN 90x180 ciocolată cu lapte pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de KEVIN:
- asigură un somn bunEste o soluție dovedită care ajută la asigurarea unui somn odihnitor.
- siguranța pe primul locEste dotat cu o bariera sigura care protejeaza copilul.
- se potrivește peste totEste universal și poate fi adaptat la diferite dimensiuni ale camerei.
- îi place să surprindăCombină confortul și confortul cu un design elegant și clasic.
- este solidEste o investiție în viitorul copilului.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
Pat supraetajat KEVIN ciocolata cu lapte 90x180 – visul fiecarui copil devenit realitate
Modalități dovedite de a somnul bun și liniștit al copiilor ? O poveste interesantă înainte de culcare, un pahar de lapte și bineînțeles pat supraetajat KEVIN din Lano Meble . Produsul nostru va face copilul să adoarmă de bunăvoie. În plus, somnul copilului tău va deveni profund, iar dimineața copilul tău se va trezi odihnit și pregătit pentru noi aventuri. Nu așteptați și aflați de ce copiii și părinții ne iubesc pat supraetajat KEVIN . Ne-am concentrat pe asigurarea celei mai înalte calități sub formă de barieră sigură . Datorită acestui lucru, pat supraetajat KEVIN va funcționa perfect, chiar dacă copilul tău este energic și plin de viață. Merită menționat că pat supraetajat KEVIN este universal. Aceasta înseamnă că, indiferent de bariere și scări , se va adapta tuturor camera copiilor .
Somn lung și profund? Este posibil alegand pat supraetajat KEVIN cu ciocolata cu lapte
Te gândești pentru tine însuți - îi voi cumpăra copilului meu cel mai bun pat, chiar și în detrimentul aspectului. Acum nu mai trebuie să renunți la mobila potrivită pentru camera copiilor . Nostru pat supraetajat KEVIN această legătură confort, confort și siguranță . Le-am închis într-un cadru clasic . Vrei ca micutul tau sa doarma suficient. Acest lucru este complet de înțeles, iar noi ca Lano Meble Vom fi bucuroși să vă ajutăm cu asta. Cum pat de copil i-ar putea afecta somnul? Dacă copilul se simte bine în sine camera copiilor , în pat supraetajat KEVIN , pe care doarme - este mai probabil să se întoarcă la el în seara următoare. Și tu? Vei avea un moment pentru tine.

Asigurați-vă că copilul dumneavoastră are un somn sănătos și lung datorită confortului patului supraetajat color ciocolată cu lapte KEVIN 90x180
Merită să aveți grijă de întregul împrejurimi în camera copilului . Scapă de jucăriile vechi și, mai ales, ia în considerare să investești în pat supraetajat KEVIN . Copilul tău nu numai că va adormi mai repede în el, dar se va simți și în siguranță și îngrijit. Somnul adânc al bebelușului tău se numește garanție a bunăstării dimineaţa.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, citiți fiecare dintre dimensiunile lui KEVIN, marcate în figura de mai jos ➔


Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | KEVIN |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | ciocolată cu lapte |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 130 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | scară înclinată |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi duble supraetajate |
| Dimensiunea patului | 90x180 |
| Culoarea patului | Ciocolată cu lapte |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 2 |
