CONCEPT 90x180 ciocolată neagră pat Montessori la nivel pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de CONCEPT:
- este rezistent la deteriorareLemnul de pin este durabil și rezistent la abraziune și impact.
- se va adapta la schimbările de aranjamentUsor de adaptat nevoilor si gusturilor in schimbare ale copilului.
- asigură un somn confortabil și confortabilBebelușul se poate bucura de un somn confortabil și liniștit.
- adaptează-l la tineExistă mai multe variante ale barierei disponibile.
- valorile siguranțaBarierele sale din lemn protejează copilul în timp ce doarme și se joacă.
- fiabilitatea este bazaCadrul asigură stabilitate și siguranță.
Descoperă patul CONCEPT
Descoperă patul CONCEPT
Pat pentru copii de culoare ciocolata neagra CONCEPT 90x180 - forma minimalista, adaptata nevoilor copilului
CONCEPT pat pentru copii tip tarc este somnul creat cu în minte aranjamentele minimaliste . Se va potrivi perfect în spațiile moderne, dar nu numai. Datorita caracterului lor universal, le puteti asorta la orice aranjament, indiferent de stilul folosit. CONCEPT pat pentru copii este o piesă de mobilier care se va potrivi în orice interior. Un stil simplu, neostentativ este un avantaj pe care cu siguranță îl veți aprecia dacă schimbați periodic aranjamentul în camera copiilor . CONCEPT pat pentru copii tip tarc cu toate acestea, are și mai multe avantaje. În primul rând, este foarte confortabil , iar copilul se poate odihni în siguranță după o zi întreagă de răutăți intense.
O saltea confortabilă este cheia succesului - alege-o pentru un pat copii CONCEPT ciocolată neagră 90x180
Pat pentru copii CONCEPT confortabil și solid aceasta este baza. Aceasta este baza unui somn profund, sănătos și regenerant. Cu toate acestea, mai este nevoie de o piesă în acest puzzle. Este un confortabil și potrivit nevoilor copilului saltea . Nu știi cum să-l alegi? Uită-te la fila: CE SALTEA SA ALEG sau contactați-ne . Ce înseamnă CONCEPT pat pentru copii atât de sigur? Este în principal material de cea mai înaltă calitate – lemn de pin . Datorită acestui material, patul este extrem de solidă și stabilă . Nu se teme de abraziuni, impacturi și alte provocări de zi cu zi. Puteti fi siguri ca datorita proiectarii corecte bariere din lemn Copilul are protecție totală în timp ce doarme și se joacă în timpul zilei. Toate colțurile patului sunt rotunjite , care previne abraziunile accidentale ale pielii delicate a bebelusului.

Ultra-modern si atemporal - pat si tarc pentru copii in culoarea ciocolata neagra CONCEPT
Construcția acestui pat solid CONCEPT pentru copii este conceput pentru a permite distracție și relaxare în siguranță. Bariere din lemn în jurul patului constituie, parcă, protectie silentioasa , care vegheaza permanent la protectia bebelusului. De asemenea, merită menționat cadru , care este realizat din scânduri de lemn. Cumpără CONCEPT pat pentru copii , și cu siguranță vă va îndeplini toate așteptările.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizați-vă cu fiecare dimensiune a CONCEPTULUI, marcată în figura de mai jos ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | țarc |
| Model | CONCEPT |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | ciocolată neagră |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 68 cm |
| Greutate | 33 kg |
| Barieră | în set scară verticală la alegere |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Tipul patului | Țarcuri pentru copii |
| Dimensiunea patului | 90x180 |
| Culoarea patului | Ciocolată neagră |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| additional Barieră de protecție | 14983, 13731, 13732, 13733, 13734 |
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 1 |
