MIA 80x190 gri pat de o persoană pentru copii tip antresola Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de MII:
- Nu îl vei trece indiferent Iese în evidență prin designul său unic și atractiv.
- Este versatil Poate îndeplini multe funcții, de la dormit la un loc de învățare și joacă.
- Copiilor le place Are șine solide pentru a preveni căderea copilului.
- Adaptat pentru tine Are o scară stânga/dreapta montată universal.
- Are grijă de sănătatea ta Vopselele folosite pentru finisare sunt 100% sigure pentru sănătate.
- Este rezistent Poate susține o sarcină maximă de 100 kg.
Descoperă patul MIA
Descoperă patul MIA
Iată incredibilul MIA - un pat mezzanin pentru copii 80x190 în culoarea frasinului
Patul supraetajat pentru copii MIA a fost creat în primul rând pentru a îndeplini visele celor mai mici și cerințele părinților lor. Fiecare copil va fi fericit să se poată juca în compania unui astfel de mobilier în fiecare zi, iar părinții vor avea liniște sufletească în ceea ce privește siguranța copilului lor. Patul MIA noaptea asigură o odihnă liniștită, iar în timpul zilei – o sursă de joacă satisfăcătoare și oferă multă distracție!
Lasă-ți copilul să atingă stelele cu patul supraetajat confortabil MIA în culoarea cenușii.
Patul supraetajat pentru copii MIA a fost creat în primul rând pentru a îndeplini visele celor mai mici și cerințele părinților lor. Fiecare copil va fi fericit să se poată juca în compania unui astfel de mobilier în fiecare zi, iar părinții vor fi încrezători în siguranța copilului lor. Patul MIA noaptea asigură o odihnă liniștită, iar în timpul zilei – o sursă de joacă satisfăcătoare și oferă multă distracție! Nu uita să alegi și salteaua potrivită pentru copilul tău. Aceasta va fi în mare măsură responsabilă pentru confortul și confortul odihnei și somnului. Una bine aleasă asigură regenerarea și capacitatea de a te odihni în timpul zilei. Dacă aveți nelămuriri, verificați secțiunea CE SALTEA SĂ ALEGEȚI sau contactați-ne.

Alegând patul pentru copii MIA 80x190 în lemn de frasin, puteți alege imediat salteaua perfectă.
Nu uitați să alegeți și salteaua potrivită pentru copilul dumneavoastră. Aceasta va fi în mare măsură responsabilă pentru confortul și comoditatea odihnei și a somnului. Una bine aleasă asigură regenerarea și posibilitatea de a vă odihni pe parcursul zilei. Dacă aveți nelămuriri, verificați secțiunea CE SALTEA SĂ ALEGEȚI sau contactați-ne.

Salut, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizați-vă cu fiecare dintre dimensiunile MII, marcate în desenul de mai jos ➔

Pentru o stabilitate sporită, vă recomandăm să atașați paturi atresola la perete*
* Serviciul suplimentar de montaj nu include fixarea patului pe perete
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Meble
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau ale altui dispozitiv. Fotografiile prezentate sunt doar cu titlu ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | mezanin |
| Model | MIA |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | gri |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x190 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 198 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 174 cm |
| Greutate | 43 kg |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | opțional |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 190 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Nu |
| Proprietățile patului__Sertar tip ladă | Nu |
| Proprietățile patului__Posibilitate de ridicare a gărzii | Nu |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Nu |
| Tipul patului | Paturi mezanin |
| Dimensiunea patului | 80x190 |
| Culoarea patului | Gri |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_MIA |
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 1 |
