DALIA 80x190 ciocolată cu lapte pat supraetajat tip căsuță Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de DALIA:
- este prietenos cu copiiiLacurile și vopselele folosite pentru finisarea acestuia sunt sigure pentru sănătate.
- va găzdui trei copiiAre două etaje și o parte suplimentară retractabilă.
- creativitatea este numele ei al doileaCreează spațiu pentru joacă creativă pentru copii.
- se potrivește multor aranjamenteCombină designul minimalist cu funcționalitatea.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
- partajarea nu este o problemă pentru eaPoate fi ușor separat în punți independente.
Faceți cunoștință cu patul supraetajat al casei în culoarea ciocolatei cu lapte DALIA 80x190 și nu veți observa altul
Jocul în casă sau petrecerea multor ore într-o casă în copac sunt câteva dintre amintirile noastre preferate din copilărie. Având în vedere aceste momente, am creat Pat supraetajat tip casa DALIA , care va găzdui până la trei copii ! Mobilierul are două etaje și o parte suplimentară glisantă , care este potrivit chiar și pentru cei mai mici copii. Și când este timpul să rearanjați, puteți împărți patul în punți independente!
Cunoașteți toate caracteristicile care ne fac să iubim patul supraetajat DALIA, ciocolată cu lapte
Un cadru solid pentru un pat supraetajat într-o casă DALIA realizată în întregime din lemn de pin rezistent la praf și cadru de saltea din lamele FLEX de mesteacan . Un element esențial al protecției mobilei este bariere înalte plasate corespunzător (inclusiv balustrada superioară), precum și scară cu trepte confortabile . Asamblare cu Șuruburi hexagonale face structura durabilă și va dura mulți ani.

Balustrade si scari - elemente de siguranta ale patului supraetajat casa DALIA
paturi supraetajate casa DALIA nu este doar o idee bună pentru a aranja un mic camera copiilor , dar și un loc pentru distracția creativă. Apropo de distracție - dacă vă lipsește spațiu pentru jocuri, jucării sau alte obiecte pentru copii, atunci Pat supraetajat tip casa DALIA are o solutie pentru tine. Mobilierul are doua sertare spatioase pentru depozitare care vă va ajuta să păstrați camera ordonată.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizați-vă cu fiecare dimensiune a DALIA, marcată în desenul de mai jos ➔


Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | DALIA |
| Număr de persoane | 3 |
| Culoare | ciocolată cu lapte |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x190 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 198 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 217 cm |
| Greutate | 79 kg |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 190 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 180 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi triple supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x190 |
| Culoarea patului | Ciocolată cu lapte |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12183, 10437, 10754, 10480, 10397 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 2 |
