LUK 80x180 cu scorțișoară pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de LUK:
- se gândește la securitateEste conceput pentru siguranța copiilor.
- nu se teme de schimbăriPoate fi adaptat nevoilor și preferințelor individuale.
- este o investiție bunăVa servi copiilor mulți ani.
- îi place să doarmăSiguranța copilului și somnul liniștit sunt prioritatea lui.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
- se tine de reguliÎndeplinește standarde riguroase de siguranță.
Lano Meble va crea un loc unic pentru copiii dvs. datorită patului supraetajat cu scorțișoară LUK 80x180
Alegere pat pentru copii la camera copilului Nu este cel mai ușor lucru. La urma urmei, faci totul pentru a te asigura că copiii tăi adorm liniștiți și se trezesc revigorați. În Lano Meble avem o metodă dovedită cu privire la modul de aranjare cameră pentru un copil pentru a garanta copiilor ce este mai bun. Pat supraetajat LUK este răspunsul la toate nevoile copiilor tăi iubiți. Cea mai importantă caracteristică pat supraetajat pentru un copil LUK ? Desigur materiale de înaltă calitate din care a fost făcută. Nostru Pat supraetajat LUK am creat cu lemn de pin de înaltă calitate . Este extrem de sigur și îi va servi pe cei mici ani de zile. O combinație de calitate și manopera excelentă? Aceasta este pur și simplu definiția lui paturi pentru copii LUK .
Perfect potrivit pentru nevoile micuților tăi - vezi patul supraetajat LUK scorțișoară de la Lano Meble
Când proiectați o cameră pentru copiii dvs., încercați să le realizați toate visele. Pat supraetajat LUK pot fi personalizate liber. Decideți dacă Pat pentru copii LUK de la Lano Meble va avea sertare, de asemenea, asigurați-vă că aveți înălțimea balustradelor și stabiliți unde să plasați scară confortabilă . Potrivire adecvată Pat supraetajat LUK va face din acesta locul preferat de odihnă al copiilor tăi ani de zile. Desigur, sertare Pat pentru copii LUK dacă salteaua potrivită sunt elementele cărora le acordați atenție. Cu toate acestea, nimic nu este la fel de important pentru tine ca somnul sigur și sănătos al copiilor tăi. Noi, ca Lano Meble se preocupă în primul rând de siguranța celor mai mici clienți. De aceea am creat Pat supraetajat LUK , care îndeplinește chiar și cele mai stricte cerințe ale părinților.

Alege calitate dovedita, alege pat supraetajat LUK scortisoara de la Lano Meble
Planificați o mică renovare acasă? Sau poate te pregătești camera pentru frati ? Indiferent de cât timp cauți mobilier potrivit pentru camera copiilor tăi, ar trebui să verifici oferta Lano Meble . Selectăm materialele din care sunt realizate cu mare grijă paturile pentru copii . Nu merită să faci compromisuri. Selectați Pat supraetajat LUK și bucurați-vă de tot ce vă oferă.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, revizuiți fiecare dimensiune GAP, marcată în figura de mai jos ➔

Descoperiți patul supraetajat LUK

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Spațiu suplimentar în paturile supraetajate Lano - mai mult spațiu pentru libertatea și siguranța copilului dumneavoastră
În contextul paturi pentru copii , mai ales paturi supraetajate , jocul suplimentar se referă la spațiul dintre punțile inferioare și superioare ale somnului . Acesta este un element cheie în asigurarea unui spațiu adecvat pentru un copil care doarme la nivelul inferior. Optimal spațiu liber în paturi supraetajate asigura ca copilul sa aiba suficient spatiu deasupra capului, ceea ce imbunatateste confortul si reduce riscul de a se lovi atunci cand se ridica. În paturile de mezanin există spațiu liber suplimentar crește spațiul de sub pat, care este adesea folosit pentru depozitare sau pur și simplu facilitează accesul pentru curățare. În ambele cazuri, garda la sol suplimentara aceasta este cheia confortului, funcționalității și siguranței.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | LUK |
| Număr de persoane | 3 |
| Culoare | scorţişoară |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 160;5 cm |
| Greutate | 72 kg |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | opțional |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 170 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de ridicare a gărzii | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi triple supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x180 |
| Culoarea patului | Scorțișoară |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12182, 10436, 10753, 10479, 10396 |
| additional Sertare | 13740 |
| additional Gardă la sol ridicată 22 cm | 13726 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
