KSAWERY 80x180 ciocolată neagră pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de KSAWERY:
- îmbină stilul și tradițiaCombină designul modern cu manopera clasică.
- este sigurEste echipat cu bariere de protectie care asigura siguranta.
- iubește naturalețeaA fost realizat din lemn natural de pin.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
- va dura mulți aniConstrucția sa este rezistentă la abraziune și pete.
- îi place să facă ordineUșurează depozitarea și organizarea lucrurilor copiilor în cameră.
Faceți cunoștință cu pat supraetajat de culoare ciocolată închisă KSAWERY 80x180 - o piesă de mobilier frumoasă și atemporală
Camera copiilor este un spațiu unic, magic, când ireal, când mai minimalist. Pat supraetajat KSAWERY de la Lano Meble a fost conceput pentru a se potrivi cu orice design interior. Are maximum design simplu , fara decoratiuni si elemente decorative. Este într-o formă geometrică modernă și în același timp clasic din lemn de pin și dotate cu soluții funcționale. Prioritatea noastră comună este siguranța copiilor. Pat pentru frații lui KSAWERA este dotat cu balustrade înalte . Cele din față vă permit să închideți complet zona de somn. În același timp au deschidere , astfel încât copilul să intre și să iasă liber. Barierele rămân închise noaptea. Datorită acestei funcții pat supraetajat KSAWERY este un refugiu de somn sigur.
Pat supraetajat din lemn KSAWERY, ciocolata neagra - o piesa de mobilier solida de ani de zile
Pat supraetajat KSAWERY de la Lano Meble a fost făcut din lemn de pin . Structura este așadar solidă, elementele individuale nu se deformează sub presiune, iar suprafața își păstrează aspectul estetic datorită protejat cu lacuri certificate . Opțional pat supraetajat KSAWERY poate fi echipat cu două sertare adânci extensibile . Aceasta este o soluție bună în încăperi mici dacă aveți nevoie de spațiu suplimentar pentru depozitare, de ex. jucării, haine sau doar lenjerie de pat. Sertarele funcționează independent unul de celălalt, astfel încât nu trebuie să le scoateți în același timp pentru a ajunge la conținutul unuia dintre ele.

Potriviți patul supraetajat KSAWERY cu ciocolată neagră cu dormitorul copilului dumneavoastră
În Lano Meble proiectăm paturi pentru copii impreuna cu parintii. Înainte de a comanda pat supraetajat KSAWERY , aflați despre tipurile de saltele și selectați cu sau fără sertar . Acest lucru vă va permite să potriviți corect mobilierul cu camera copiilor și nevoile lor.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, verificați fiecare dintre dimensiunile KSAWERY, marcate în desenul de mai jos ➔

Descoperiți patul supraetajat KSAWERY
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | KSAWERY |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | ciocolată neagră |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 164 cm |
| Greutate | 83 kg |
| Barieră | în set scară verticală fixă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în patru pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi duble supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x180 |
| Culoarea patului | Ciocolată neagră |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
