IGNAŚ 80x180 ciocolată neagră pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei indragosti de IGNAŚ:
- îi place să distribuieO soluție perfectă pentru frații care împart o cameră.
- se potrivește peste totAre un design minimalist care se potrivește diverselor amenajări interioare.
- acordă atenție detaliilorRealizat cu atentie la detalii.
- vei ascunde totul în eaPoate fi echipat cu sertare pentru depozitare.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
- poate fi 2in1Se poate transforma in doua locuri de dormit independente.
Descoperă patul IGNAŚ
Pat supraetajat cu ciocolată neagră IGNAŚ 80x180 în stil minimalist
Dacă ai acasă frați care împart o cameră, suntem siguri că ei visează pat supraetajat IGNAŚ . Design minimalist, scara si balustrade confortabile pe ambele paturi, faceți din aceasta o piesă de mobilier pe care pot dormi și copiii mai mici. Nostru pat supraetajat IGNAŚ , este creat cu atenție la fiecare, chiar și la cel mai mic detaliu. Margini rotunjite asigurați-vă că copiii dvs. nu se vor răni chiar și în timpul celei mai nebune joacă. Atât paturile superioare, cât și cele inferioare sunt echipate cu barieră din lemn , care îi protejează pe cei mai mici copii de căderea accidentală din pat în timp ce dorm.
Patul supraetajat IGNAŚ din ciocolată neagră vă va ajuta să păstrați ordinea în camera copilului dumneavoastră
Nu poți avea niciodată suficient spațiu de stocare. Ne asumăm și acest lucru, motiv pentru care paturile noastre sunt nu numai frumoase și solide, ci și practice. Prin comanda pat supraetajat IGNAŚ , poți alege sertare care se potrivesc cu stilul și caracterul. Lățimea și înălțimea lor facilitează depozitarea așternutului de rezervă pentru copiii tăi acolo. Sertarele sunt echipate cu roti , ceea ce face mult mai ușor să le scoți de sub paturi, iar mânerul minimalist dă un plus de eleganță sertarelor. Pat supraetajat IGNAŚ de la Lano Meble , este de asemenea adaptat nevoilor copiilor mai mici. Ambele părți ale patului sunt echipate cu barieră din lemn , așa că chiar și acei micuți care dorm neliniștiți și se zvârcolesc în timp ce dorm sunt în siguranță. Dar asta nu e tot, când copiii tăi cresc, e de jos vei demonta rapid bariera , ceea ce va ușura urcarea și ridicarea din pat.

Soluții unice în patul supraetajat IGNAŚ, ciocolată neagră
Copiii au vise diferite, iar tu, ca părinte, cu siguranță încerci să le faci pe toate să devină realitate. Probabil că nu există copil care să nu viseze pat supraetajat , cum ar fi pat pentru copii IGNAŚ . Totuși, visele se schimbă, așa că vei fi bucuros să afli că în orice moment după demontarea scării, poți așeza rapid și ușor paturile, creând două zone de dormit independente .

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, verificați fiecare dimensiune IGNAŚA, marcată în figura de mai jos ➔

Descoperiți patul supraetajat IGNAŚ

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Spațiu suplimentar în paturile supraetajate Lano - mai mult spațiu pentru libertatea și siguranța copilului dumneavoastră
În contextul paturi pentru copii , mai ales paturi supraetajate , jocul suplimentar se referă la spațiul dintre punțile inferioare și superioare ale somnului . Acesta este un element cheie în asigurarea unui spațiu adecvat pentru un copil care doarme la nivelul inferior. Optimal spațiu liber în paturi supraetajate asigura ca copilul sa aiba suficient spatiu deasupra capului, ceea ce imbunatateste confortul si reduce riscul de a se lovi atunci cand se ridica. În paturile de mezanin există spațiu liber suplimentar crește spațiul de sub pat, care este adesea folosit pentru depozitare sau pur și simplu facilitează accesul pentru curățare. În ambele cazuri, garda la sol suplimentara aceasta este cheia confortului, funcționalității și siguranței.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | IGNAŚ |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | ciocolată neagră |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 164 cm |
| Greutate | 66 kg |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | opțional |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de ridicare a gărzii | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi triple supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x180 |
| Culoarea patului | Ciocolată neagră |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Sertare | 13739 |
| additional Gardă la sol ridicată 22 cm | 13726 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
