NEMO 80x170 ciocolată cu lapte pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de NEMO:
- susține un somn sănătosEste un loc ideal pentru ca copiii să doarmă confortabil.
- îi place distracțiaCopiilor le place să urce la primul etaj folosind scara.
- nu-i place zgomotulAjută la organizarea practică a spațiului din camera copilului.
- este o adevărată steaÎncântă cu un design unic care atrage atenția.
- este prietenosOferă două suprafețe de dormit confortabile.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
Pat pentru copii de culoare ciocolata cu lapte cu un strop de aventura - cunoaste pat supraetajat NEMO 80x170
Să nu ne păcălim. Visul aproape fiecărui copil este pat supraetajat . Urcarea la primul etaj printr-un bine profilat scara de lemn este un sentiment grozav și o mare atracție. Cu toate acestea, merită să alegeți numai soluții dovedite și solide din Lano Meble ca pat supraetajat NEMO . Prezentat pat pentru copii NEMO este mai mult decât un loc de relaxare. Este, de asemenea, o organizare practică a spațiului și un loc al multor atracții. Mai mult pat supraetajat NEMO îți taie răsuflarea cu design unic . Cu siguranță nimeni nu va trece indiferent pe lângă el. Mobilierul oferă două locuri confortabile pentru a dormi , datorită căruia copiii tăi se vor trezi odihniți și plini de energie. merită atenție două sertare spațioase la fundul patului. Sunt suficient de mari pentru a se potrivi cu ușurință jucării, accesorii pentru copii și diverse materiale textile.
Pat supraetajat elegant NEMO din ciocolata cu lapte din lemn de pin
pat supraetajat NEMO se face 100% lemn de pin . În practică, asta înseamnă că patul este extrem de solid și stabil. Securitate suplimentară sub formă de bariere din lemn ele protejează copilul în timpul somnului și oferă părinților liniște sufletească. Dacă este necesar, este posibilă demontarea balustradei inferioare. Plăcile sunt asigurate cu lacuri sigure pentru sănătatea copiilor . În plus, orice colțurile mobilei sunt rotunjite , datorită căruia riscul de abraziune este aproape zero.

Reglați patul pentru copii NEMO ciocolată cu lapte 80x170 la colțul micuțului
pat supraetajat NEMO îl puteți modifica și personaliza în mod liber. Vei alege cu noi saltea confortabilă de dormit , și dacă va fi stângaci sau dreptaci. Toate acestea înseamnă că le puteți potrivi perfect cu caracterul și dimensiunile camerei. pat supraetajat NEMO mai poate fi împărțit în două locuri de cazare separate la parter .

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, vă rugăm să revizuiți fiecare dimensiune NEMO, marcată în figura de mai jos ➔

Descoperiți patul supraetajat NEMO

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Spațiu suplimentar în paturile supraetajate Lano - mai mult spațiu pentru libertatea și siguranța copilului dumneavoastră
În contextul paturi pentru copii , mai ales paturi supraetajate , jocul suplimentar se referă la spațiul dintre punțile inferioare și superioare ale somnului . Acesta este un element cheie în asigurarea unui spațiu adecvat pentru un copil care doarme la nivelul inferior. Optimal spațiu liber în paturi supraetajate asigura ca copilul sa aiba suficient spatiu deasupra capului, ceea ce imbunatateste confortul si reduce riscul de a se lovi atunci cand se ridica. În paturile de mezanin există spațiu liber suplimentar crește spațiul de sub pat, care este adesea folosit pentru depozitare sau pur și simplu facilitează accesul pentru curățare. În ambele cazuri, garda la sol suplimentara aceasta este cheia confortului, funcționalității și siguranței.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | NEMO |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | ciocolată cu lapte |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x170 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 178 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 160;5 cm |
| Greutate | 57 kg |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | opțional |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 170 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de ridicare a gărzii | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi duble supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x170 |
| Culoarea patului | Ciocolată cu lapte |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Sertare | 13739 |
| additional Gardă la sol ridicată 22 cm | 13726 |
| ID materacy | 12182, 10458, 14828, 10773, 14844, 10416, 10538, 10571, 14839 |
| Ilość materacy | 2 |
