TOMI 80x160 ciocolată neagră pat supraetajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de TOMI:
- are multă forțăSuportul lui de dormit poate suporta 100 kg.
- pe masura taAre o scară L/R montată universal.
- facilitează instalareaAsamblare simplă folosind șuruburi Allen.
- este multi-taskingOferă spațiu pentru 3 persoane.
- este sigurÎndeplinește toate standardele de protecție a sănătății.
- este designerAspect universal al mobilierului.
Îndeplinirea standardelor de siguranță este specialitatea patului supraetajat TOMI 80x160 de la Lano Meble
În Lano Meble ne pasă de siguranța copilului tău, de aceea toate paturi pentru copii sunt fabricate la cele mai înalte standarde. cadru pat supraetajat TOMI a fost executat din lemn de pin , care este permanent . Mai mult aspectul universal al mobilierului te face să-l potriviți cu ușurință cu design interior și vei schimba camera copilului tău, creând un confortabil dormitor pentru copii . Pat supraetajat TOMI poate fi o propunere interesantă atât pentru gemeni, cât și pentru frații de vârstă similară. Pat supraetajat TOMI de la Lano Meble te poți adapta la cerințele tale individuale. În pat sunt disponibile până la 3 locuri de dormit , astfel încât să puteți alege pentru salteaua superioară și inferioară stabilită și saltea pe bază extensibilă . Dacă copiii tăi nu vor să folosească Pat supraetajat TOMI , le poți împărți în orice moment pe două punți separate .
Pat supraetajat TOMI, ciocolata neagra – creat pentru noptile linistite ale celor mai mici
Bariere din lemn și scări confortabile sunt caracterizate prin universalitate , așa că, chiar dacă vă decideți să schimbați aranjamentul după un timp, puteți alege liber pe ce parte va fi amplasată intrarea. Ansamblu pat supraetajat TOMI se face folosind Șuruburi hexagonale , ceea ce înseamnă că le poți dezasambla oricând și le poți muta în alt loc. sunt, de asemenea, o soluție interesantă sertarele spațioase , situat sub salteaua inferioară . Puteți pune lenjerie de pat sau jucării în ele pentru a le face camera copiilor întotdeauna a fost ordine.

Alege un pat pentru camera copiilor tai care va rezista multi ani si ai incredere in calitatea patului supraetajat TOMI de la Lano Meble
Pat supraetajat TOMI apoi garanție de durabilitate , deoarece sarcina maximă pe punte de dormit este de 100 kg. De asemenea, nu trebuie să vă faceți griji pentru podeaua dvs. deoarece toate produsele noastre sunt echipate cu inele de cauciuc . Comanda Pat supraetajat TOMI de la Lano Meble și creează camera copiilor , care va fi locul perfect de odihnă pentru copiii tăi. Oferim aducerea de mobilier în apartament și montarea lui . Pentru comenzi de peste 800 PLN livrarea este gratuită .

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, verificați fiecare dintre dimensiunile TOMI, marcate în figura de mai jos ➔

Spațiu suplimentar în paturile supraetajate Lano - mai mult spațiu pentru libertatea și siguranța copilului dumneavoastră
În contextul paturi pentru copii , mai ales paturi supraetajate , jocul suplimentar se referă la spațiul dintre punțile inferioare și superioare ale somnului . Acesta este un element cheie în asigurarea unui spațiu adecvat pentru un copil care doarme la nivelul inferior. Optimal spațiu liber în paturi supraetajate asigura ca copilul sa aiba suficient spatiu deasupra capului, ceea ce imbunatateste confortul si reduce riscul de a se lovi atunci cand se ridica. În paturile de mezanin există spațiu liber suplimentar crește spațiul de sub pat, care este adesea folosit pentru depozitare sau pur și simplu facilitează accesul pentru curățare. În ambele cazuri, garda la sol suplimentara aceasta este cheia confortului, funcționalității și siguranței.
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | TOMI |
| Număr de persoane | 3 |
| Culoare | ciocolată neagră |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x160 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 168 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 171 cm |
| Greutate | 67 kg |
| Barieră | în set scară orizontală fixă |
| Scară | scară verticală |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | opțional |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 160 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 150 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de ridicare a gărzii | Da |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi triple supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x160 |
| Culoarea patului | Ciocolată neagră |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12180, 10434, 10751, 10477, 10394 |
| additional Sertare | 13740 |
| additional Gardă la sol ridicată 22 cm | 13726 |
| ID materacy | 12181, 10457, 14827, 10772, 14843, 3753, 10537, 10570, 14838 |
| Ilość materacy | 2 |
