GUCIO 80x160 ciocolată cu lapte pat singur pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei indragosti de GUCIO:
- îi place să se schimbe pentru tinePoate fi ajustat în funcție de preferințele dvs.
- nu-i place să fie ca toți ceilalțiSe remarcă prin aspectul său unic.
- vizează susBalustradele înalte protejează copilul de cădere.
- ai grijă de somnul tăuO poți cumpăra cu o saltea sau să achiziționezi salteaua separat.
- este colorat ca o pasăreDisponibil în mai multe culori.
- va schimba camera copiluluiEste un detaliu minunat în camera unui copil.
Pat de o persoană din ciocolată cu lapte GUCIO 80x160 Lano Meble
Deși decorul camera copiilor poate fi modelat în multe feluri, un element nu poate lipsi: funcțional pat pentru copii . Vezi dacă modelul GUCIO din Lano Meble va fi o alegere bună pentru copilul dumneavoastră. Ca părinte, cu siguranță ai propria ta viziune despre ceea ce este perfect ar trebui să arate ca un pat pentru copii . Model GUCIO îl puteți configura liber pentru a vă satisface cel mai bine așteptările. Puteți modifica dimensiunile exterioare și chiar aspectul părții inferioare a mobilierului, care poate (dar nu trebuie) să fie echipată cu sertare spațioase. Depinde de tine ce va arata ca patul GUCIO stând în camera copilului dumneavoastră.
Pat pentru copii GUCIO ciocolata cu lapte de la Lano Meble - confort la cel mai inalt nivel
Facem toate eforturile pentru a ne asigura că mobilierul nostru nu numai că încântă prin aspectul său unic, ci este și 100% sigur pentru copii. Prin urmare, am dezvoltat o construcție specială paturi GUCIO cu bariere înalte care protejează eficient împotriva căderilor. Materialul din care este realizat rama este sigur si pentru copil - este lemn de pin acoperit cu vopsele si lacuri netoxice. Deși patul atrage cea mai mare atenție, salteaua este cea care garantează un somn bun. Se potrivește bine, va oferi suport pentru coloana vertebrală a copilului și va asigura astfel odihnă eficientă. pat copii GUCIO o poti cumpara cu o saltea inclusa in set sau o poti alege separat – in functie de ce ti se potriveste mai bine.

Pat GUCIO in culoarea ciocolata cu lapte de la Lano Meble - cea mai buna solutie pentru o camera de copii
Poate că nu aveți nevoie doar de un pat, ci de echipament complet camera copiilor . Într-o astfel de situație, merită să aveți încredere în experții din această industrie, adică Lano Meble . În magazinul nostru, am adunat o selecție largă de produse cu care poți amenaja un interior frumos și funcțional de la A la Z. Vezi care este oferta te va surprinde cu mobilierul pentru copii Lano Meble.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, verificați fiecare dimensiune GUCIA, marcată în figura de mai jos ➔

Descoperă patul single pentru copii GUCIO
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat de jos |
| Model | GUCIO |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | ciocolată cu lapte |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x160 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Lungimea patului | 168 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 75 cm |
| Greutate | 37 kg |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 160 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi single de jos |
| Dimensiunea patului | 80x160 |
| Culoarea patului | Ciocolată cu lapte |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| additional Sertare | 13739 |
| ID materacy | 12181, 10457, 14827, 10772, 14843, 3753, 10537, 10570, 14838 |
| Ilość materacy | 1 |
