MATI 140x200 ciocolată neagră pat Montessori la nivel pentru copii Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de MATI:
- asigura sigurantaCu balustrade ca pe o navă, dă un sentiment de securitate.
- susține pasul către maturitateInspiră somn independent, modelând independența.
- aduce prospețimeLemnul natural de pin aduce un suflu de fericire în interior.
- transformă pacea în paradisAre forma potrivită și o saltea confortabilă.
- este un erouFabricat din materiale ecologice, are grijă de sănătatea și viitorul planetei.
- se va potrivi mai multPuntea largă va permite gemenilor să doarmă împreună.
La Lano Meble, știm cum să facem un copil să-și iubească noul pat de joacă în culoarea ciocolată neagră MATI 140x200
Cum să alegi primul pat pentru un copil ? Ce factori sunt cei mai importanți și care nu influențează semnificativ somnul mai bun și mai sănătos al unui copil? În Lano Meble Înțelegem perfect preocuparea ta pentru copilul tău iubit. Știm că înainte de a alege paturi tarcuri ați căutat prin sute de site-uri web și magazine pentru a găsi cel mai bun model pat jos pentru copii disponibile pe piata. Vă putem asigura că ați ajuns la locul potrivit. Abordarea noastră de a crea mobilier pentru copii se concentrează pe funcționalitate și adaptabilitate paturi pentru copii la preferințele sale individuale. Noi creăm paturi de lemn cu atentie la cele mai mici detalii, pentru ca parintii bebelusului sa fie siguri ca somnul copilului lor este in cele mai bune maini. Consultați oferta noastră, acordați o atenție deosebită paturi model MATI . Suntem siguri ca micutul tau ii va iubi.
La Lano Meble, îți spunem la ce să fii atent când îți cumperi primul pat independent pentru un copil
Te confrunți cu una dintre cele mai importante decizii de până acum - alegerea primul pat independent pentru un copil . Vrei să analizezi fiecare aspect pentru a lua cea mai bună decizie. În acest fel pat tip parc va avea un impact pozitiv asupra confortului și siguranței copilului. Există câteva lucruri pe care pur și simplu nu le poți uita când alegi pat pentru un MATI de doi ani din Lano Meble . În primul rând, acordați atenție solidității structurii și materialelor din care se face pat pentru copii cu balustrada . Nostru tarc pentru copii am creat din durabil lemn de pin , așa că nu avem nicio îndoială că este sigur pentru sănătate micul explorator . De asemenea, este important ca pat pentru copil avea dimensiuni adecvate, adaptate înălțimii copilului, și bariere de protecție care împiedică căderile în timpul somnului. În plus, design tarc pentru copii ar trebui să se potrivească preferințelor copilului, ceea ce îl va încuraja să doarmă independent. imbina cu siguranta toate aceste caracteristici pat pentru copii MATI pe care le avem în oferta noastră. Copilul tău va accepta cu siguranță această alegere.

Patul nostru pentru copii MATI de la Lano Meble
este o garanție a siguranței și a somnului liniștit Bebelușul tău crește și deja te gândești să-l cumperi primul pat de o persoană ? Ești în locul potrivit. Vrem să vă arătăm că în Lano Meble avem soluții complete, personalizate mici exploratori . Cu siguranță vrei să ai grijă de dezvoltarea sănătoasă și de bunăstare a bebelușului tău în fiecare zi. Vrei pat din lemn de pin nu numai că era de înaltă calitate, dar se potrivea perfect cu restul mobilierului din cameră. Vrei o garanție de siguranță și vrei ca copilul tău să se simtă confortabil și să doarmă profund în fiecare noapte? Există o cale. Alegeți soluția pe care mulți părinți au ales-o deja – Tarc MATI . Nostru pat pentru copii cu balustrada , este o propunere solidă, estetică și durabilă, care va servi mulți ani. Satisfacția cu achiziția dvs. garantată.

Buna, cunoaste-ma mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, citiți fiecare dintre dimensiunile MATI, marcate în figura de mai jos ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturii de la Lano Meble
Fotografiile și culorile patului pot diferi ușor de realitate. Acest lucru este cauzat de setările monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au doar scop ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | țarc |
| Model | MATI |
| Număr de persoane | 1 |
| Culoare | ciocolată neagră |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 140x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 |
| Lățimea patului | 147 |
| Înălțimea patului | 45 cm |
| Greutate | nu se aplică |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 140 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat într-un singur pachet |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Tipul patului | Țarcuri pentru copii |
| Dimensiunea patului | 140x200 |
| Culoarea patului | Ciocolată neagră |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| ID materacy | 14819, 14851, 14826, 14833, 14842, 14847, 14823, 14821, 14837 |
| Ilość materacy | 1 |
