TYTUS 80x180 albastru pat extensibil tipi Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de TYTUS:
- este creativ Forma sa de cort atrage atenția copiilor și stimulează imaginația.
- stârnește imaginația Poate servi ca un cort indian, casă sau o bază de joacă specială.
- versatilitatea nu este o problemă Poate îndeplini diverse roluri, de la loc de dormit, la bază de joacă.
- sprijină dezvoltarea copilului Încurajând jocurile creative și stimulând imaginația.
- oferă un somn sănătos Datorită unei saltele adecvate.
- ideal pentru frați Dispune de un nivel suplimentar extensibil.
La Lano Mobilă stimulăm creativitatea împreună cu patul albastru tipi pentru copii TYMON.
Nu poți găsi un pat care să le placă micuților tăi? Arată-le TYTUS – patul nostru supraetajat joasă în formă de tipi, și vei vedea că îl vor dori imediat în camera lor. Acest model are un aspect neobișnuit care seamănă cu un cort, și, în plus, are o serie de aplicații practice pe care le vei aprecia ca părinte. Asigură-te că verifici toate variantele patului supraetajat tipi cu sertare pe care le-am pregătit pentru tine. Descoperă unicul nostru pat supraetajat tipi TYTUS de la Lano Mobilă și oferă-le copiilor tăi o cameră în care să se simtă cu adevărat bine.
Care este secretul patului nostru tipi albastru TYTUS cu sertare de la Lano Mobilă?
La prima vedere, poate părea că patul nostru supraetajat TYTUS din lemn de pin de la Lano Mobilă nu are nimic special. Vom demonstra că este doar o impresie și că merită luat în considerare atunci când amenajezi camera copiilor tăi. În primul rând, patul tipi TYTUS cu sertar are un design interesant de cort care va atrage imediat atenția copilului. Și știai că poți decide dacă patul supraetajat tipi TYTUS va avea o barieră de protecție? Când citești povești sau în timpul jocului, aceasta poate fi îndepărtată pentru a oferi mai multă libertate copiilor. Comandând patul supraetajat tipi TYTUS pentru frați, vei avea opțiunea să alegi servicii de livrare și montaj la domiciliu. Rapid, eficient și complet — așa lucrăm la Lano Mobilă.

Asigură un somn bun copilului tău și alege salteaua pentru patul tău albastru în forma tipi TYTUS de la Lano Mobilă
O simplă achiziție a unui pat de pin pentru copilul tău este suficientă pentru a transforma serile în momente idilice? Din păcate, nu este suficient. Va fi necesar și o saltea confortabilă, bine adaptată la patul supraetajat în formă de cort. La Lano Mobilă, am creat saltele având în minte nevoia ca copilul să aibă o poziție corectă în timpul somnului. Un spate relaxat va însemna că micuțul va adormi profund, iar dimineața se va trezi odihnit și gata pentru noi aventuri. Oferă-i copilului tău somnul sănătos cu patul supraetajat tipi TYTUS și o saltea de la Lano Mobilă. Contrar standardelor comune, un copil nu are nevoie de cele mai moderne tablete sau jucării electronice pentru a se juca. Desigur, le poate folosi în activitățile sale, dar este important să-i arăți că imaginația este cea mai puternică. Cu patul nostru cu acoperiș de la Lano Mobilă, poți duce micuțul într-o lume nedescoperită plină de magie și aventuri grandioase. Patul nostru supraetajat tipi TYTUS cu sertare poate fi un cort indian, o casă sau chiar o bază extraordinară. Dezvoltarea imaginației este extrem de importantă și îi ajută pe copii și în etapele ulterioare ale vieții lor. Îngrijește-te de dezvoltarea corectă a micuțului tău împreună cu Lano Mobilă.
Salut, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a TYTUS, indicată în desenul alăturat ➔

Descoperă patul TYTUS
Descoperă patul TYTUS
Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | TYTUS |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | albastru |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 188 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 166 cm |
| Greutate | 80x180 |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 170 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 80x180 |
| Culoarea patului | Albastre |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| rzut 360 | Lozeczko_TYTUS |
| additional Saltea suplimentară | 12182, 10436, 10753, 10479, 10396 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
Siguranță
Primește o reducere de 60 lei la cumpărături
