MAGIC 90x200 pin pat extensibil casă Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de MAGIC:
- iubește creativitatea Poate fi decorat în orice mod îți dorești.
- are un acoperiș fermecător Adaugă farmec și o atmosferă magică.
- inspiră Creează amintiri magice.
- iubește magia Poate fi un castel pentru prințesă sau o casă în copac.
- apreciază siguranța Barele fac ca copilul să doarmă în siguranță.
- este elegant și universal Se potrivește perfect cu diverse amenajări ale camerelor pentru copii.
Pat supraetajat de pin MAGIC 90x200 de la Lano Mobilă – stimulează imaginația și creează spațiu pentru relaxare
Te întrebi ce pat supraetajat pentru copii să alegi pentru a crea un spațiu pentru odihnă și petrecerea timpului liber. La Lano Mobilă avem soluția pentru tine – patul supraetajat MAGIC îndeplinește așteptările chiar și celor mai exigenții copii. Aspectul său seamănă cu o căsuță, în care se poate dormi și juca confortabil. Designul simplu încântă copiii, fără a fi un stimul excesiv. Patul căsuță MAGIC este, de asemenea, răspunsul la nevoile tale ca părinte. Are protecție sub formă de bare astfel încât copilul să nu cadă în timpul somnului. Patul supraetajat din pin este, de asemenea, relativ jos, ceea ce îl face potrivit pentru copii mici. Poate fi folosit de către copiii care tocmai au ieșit din pătuțul de bebeluș. Căutând o alternativă la celelalte modele, cum ar fi patul tipi, patul în formă de căsuță va fi o alegere excelentă.
MAGIC – Descoperă simplitatea și funcționalitatea în stil scandinav cu patul în formă de casă
Patul căsuță MAGIC pare la prima vedere ca multe altele, dar unicitatea sa stă în detalii. Patul supraetajat din lemn de pin este echipat cu o parte extensibilă, permițându-i să devină două platforme separate pentru dormit. Modelul patului MAGIC este un pat supraetajat jos, ceea ce îl face o soluție excelentă pentru copiii care abia învață să doarmă singuri. Înălțimea excesivă poate provoca frică, de aceea este recomandat să optezi pentru un model mai jos, mai ales la început. Paturile din lemn de pin au o culoare universală, care se potrivește perfect cu celelalte elemente din camera copilului. Patul pentru copii arată frumos într-o cameră decorată în culori deschise. Modelul patului MAGIC se încadrează în stilul scandinav, răspunzând nevoilor părinților care preferă simplitatea. Patul căsuță MAGIC cu parte extensibilă este o soluție practică pentru frați, în special când diferența de vârstă este mică.

Lasă-ți copiii să descopere magia somnului cu adorabilul pat pentru copii MAGIC de la Lano Mobilă
Pat tipi pentru copii sau poate pat cu acoperiș? Ce pat să alegi pentru frați – aceste și alte întrebări cu siguranță îți trec prin minte. Suntem conștienți că alegerea unui model concret este o sarcină dificilă. La Lano Mobilă ne ocupăm de fiecare detaliu, iar prioritatea noastră este siguranța și satisfacția celor mici și a părinților lor. Patul pentru copii MAGIC care seamănă cu o căsuță ne transportă în lumea de poveste a jocului. Este potrivit atât ca pat pentru fete, cât și ca pat pentru băieți. Patul MAGIC pentru copii poate fi decorat în orice mod, lăsând loc creativității și imaginației. Patul căsuță din pin este locul ideal pentru somn pe care copilul îl va îndrăgi de la prima vedere. Dacă seara este dificil să îți convingi copilul să meargă la culcare, patul supraetajat în formă de căsuță MAGIC va ajuta la rezolvarea problemei. La Lano Mobilă ne preocupăm de dezvoltarea armonioasă a copilului tău, concentrându-ne în special pe somn. Patul supraetajat din lemn de pin, echipat cu o saltea de calitate, oferă un spațiu excelent pentru odihna nocturnă, dar și pentru siesta de după-amiază.

Bună, hai să mă cunoști mai bine!
Înainte de a face alegerea finală, familiarizează-te cu toate dimensiunile lui MAGIC, marcate în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | MAGIC |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 |
| Lățimea patului | 97 |
| Înălțimea patului | 212 cm |
| Greutate | personalizare |
| Barieră | în set scară verticală fixă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 200 |
| Lățimea saltelei | 90 |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 190 |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 90 |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copil de vârstă școlară (7-12 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_MAGIC |
| additional Saltea suplimentară | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
