DANEK 90x180 alb pat pentru copii casuță Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de DANEK:
- transformă camera copilului Schimbă aspectul camerei copilului și îi oferă un nou, atractiv look.
- este sinonim cu cea mai înaltă calitate Asta înseamnă un somn sigur pentru copilul tău.
- se adaptează stilului camerei Datorită diferitelor variante de stil.
- îndeplinește nevoia de somn și siguranță Combină siguranța cu un design atemporal.
- este prietenul copilului Copiii vor îndrăgi acest pat încă din prima noapte.
- este un loc de joacă magic Permite copilului să pătrundă într-o lume plină de aventuri incredibile.

Vedeți cum patul-căsuță alb DANEK 90x180 va transforma dormitorul copilului dumneavoastră
Când redecorezi camera copilului, este cu siguranță important pentru tine ca aceasta să treacă printr-o schimbare spectaculoasă. Mobilierul existent nu este doar deteriorat, ci nici nu mai ești sigur dacă este cu adevărat sigur pentru copilul tău. Cu Lano Meble poți dormi liniștit! Patul-căsuță DANEK nu doar va transforma camera băiatului sau fetiței, ci va garanta și cea mai înaltă calitate și un somn sigur. Poți conta pe noi! Care este cea mai importantă parte a patului-căsuță DANEK? Fără îndoială somiera. Datorită susținerii corecte, copilul tău se poate odihni și trezi plin de energie. Somiera pentru patul DANEK este realizată din șipci FLEX din lemn de mesteacăn, adaptându-se perfect oricărui tip de saltea. Nu merită să faci compromisuri în privințe atât de importante!
Imaginația nu are limite cu patul-căsuță alb DANEK
Un pat pentru copii este adesea și un loc de joacă sau de odihnă. Cu patul-căsuță DANEK, copilul tău poate pătrunde într-o lume plină de aventuri incredibile. Indiferent dacă amenajezi camera unui băiat sau a unei fete, mobilierul de la Lano Meble va fi completarea perfectă. Chiar și cele mai bune jucării, cele mai interesante jocuri sau cele mai scumpe gadgeturi nu sunt la fel de importante precum siguranța copilului tău. La Lano Meble ne asigurăm că fiecare piesă de mobilier este solid realizată și oferă un somn sănătos. Știm că cei mai mici clienți ai noștri iubesc în mod special patul-căsuță DANEK, nu doar pentru materialele de calitate, ci și pentru designul său atemporal.

Bucurați-vă de somnul liniștit al copiilor alegând patul-căsuță alb DANEK
Am combinat în patul-căsuță DANEK câteva caracteristici esențiale. Acest mobilier este sigur, atemporal și, cel mai important, le permite celor mici să doarmă întreaga noapte. Astfel putem răspunde atât nevoilor părinților, cât și copiilor. Nu mai sta pe gânduri legat de ce mobilier să alegi pentru camera copilului și alege chiar astăzi patul-căsuță DANEK de la Lano Meble.

Hei, hai să mă cunoști mai bine!
Înainte de alegerea finală, verifică atent fiecare dimensiune DANEK, indicată în desenul alăturat ➔

Informații suplimentare despre imaginile și culorile paturilor Lano Meble
Imaginile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului sau altor ecrane. Imaginile prezentate sunt doar cu titlu ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | DANEK |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | alb |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 184 cm |
| Lățimea patului | 96 cm |
| Înălțimea patului | 166,5 cm |
| Greutate | 48 kg |
| Barieră | în set scară orizontală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 170 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 90 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 90x180 |
| Culoarea patului | Albe |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_DISNEY |
| additional Saltea suplimentară | 12188, 10442, 10761, 10485, 10402 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 1 |
