DANEK 80x180 grafit pat pentru copii casuță Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de DANEK:
- transformă camera copilului Schimbă aspectul camerei copilului și îi oferă un look nou și atrăgător.
- este sinonim cu cea mai înaltă calitate Asta înseamnă un somn sigur pentru copilul tău.
- se adaptează stilului camerei Datorită diferitelor variante de stil.
- îndeplinește nevoia de somn și siguranță Combină siguranța cu un design atemporal.
- este prietenul copilului Copiii vor iubi acest pat încă din prima noapte.
- este un loc de joacă magic Permite copilului să pătrundă într-o lume plină de aventuri incredibile.

Diferit de toate celelalte – Patul pentru copii DANEK House 80x180 în culoarea grafit de la Lano Meble
Când redecorezi camera copilului, este cu siguranță important ca aceasta să treacă printr-o transformare spectaculoasă. Mobilierul existent nu este doar deteriorat, ci și nu mai ești sigur dacă este cu adevărat sigur pentru copilul tău. Cu Lano Meble poți dormi liniștit! Patul-căsuță DANEK nu doar va transforma camera unui băiat sau a unei fete, ci va garanta și cea mai înaltă calitate și un somn sigur. Poți conta pe noi! Care este cea mai importantă parte a patului DANEK? Fără îndoială somiera. Datorită susținerii potrivite, copilul tău se poate odihni și trezi plin de energie. Somiera patului DANEK este realizată din șipci FLEX din lemn de mesteacăn, adaptându-se perfect oricărui tip de saltea. Nu merită să faci compromisuri în aspecte atât de importante!
Alegeți joaca creativă cu micuțul dumneavoastră – optați pentru un pat-căsuță DANEK în culoarea grafit
Un pat pentru copii este adesea și un loc de joacă sau relaxare. Cu patul-căsuță DANEK, copilul tău poate pătrunde într-o lume plină de aventuri incredibile. Indiferent dacă amenajezi camera unui băiat sau a unei fete, mobilierul de la Lano Meble se potrivește perfect. Chiar și cele mai bune jucării, cele mai distractive jocuri sau cele mai scumpe gadgeturi nu sunt la fel de importante precum siguranța copilului. La Lano Meble ne asigurăm că fiecare piesă de mobilier este solid realizată și oferă copiilor un somn sănătos. Știm că micuții noștri clienți adoră în mod special patul-căsuță DANEK, nu doar pentru materialele sale de calitate, ci și pentru designul său atemporal.

Patul DANEK în culoarea grafit oferă camerei copilului un caracter unic
Am combinat în patul-căsuță DANEK câteva caracteristici esențiale. Acest mobilier este sigur, atemporal și, cel mai important, permite copiilor să doarmă liniștiți toată noaptea. Astfel reușim să satisfacem nevoile părinților și ale copiilor. Nu mai ezita în legătură cu ce mobilier să alegi pentru camera copilului și optează astăzi pentru patul-căsuță DANEK de la Lano Meble.

Hei, hai să mă cunoști mai bine!
Înainte de alegerea finală, ar trebui să verifici cu atenție fiecare dimensiune DANEK indicată în desenul alăturat ➔

Informații suplimentare despre imaginile și culorile paturilor Lano Meble
Imaginile și culorile paturilor pot prezenta mici diferențe față de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului sau altor ecrane. Imaginile sunt prezentate doar cu titlu ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | DANEK |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | grafit |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x180 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 184 cm |
| Lățimea patului | 86 cm |
| Înălțimea patului | 166,5 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Barieră | în set scară orizontală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 180 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 170 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 80x180 |
| Culoarea patului | Grafit |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| rzut 360 | Lozeczko_DISNEY |
| additional Saltea suplimentară | 12182, 10436, 10753, 10479, 10396 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
