DANEK 80x170 grafit pat pentru copii casuță Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de DANEK:
- asigură metamorfoza camerei copilului Schimbă aspectul camerei copilului cu un aspect nou și atractiv.
- este sinonim cu cea mai înaltă calitate Aceasta înseamnă un somn sigur pentru copilul tău.
- se adaptează stilului camerei Mulțumită diferitelor opțiuni de stilizare.
- satisface nevoia de somn și siguranță Combina securitatea și aspectul atemporal.
- este prietenul copilului Copiii vor iubi acest pat încă din prima noapte.
- este un loc magic de joacă Permite copilului să se transporte într-o lume a aventurilor extraordinare.

Diferit de toate celelalte – pat pentru copii grafit DANEK House 80x170 de la Lano Mobilă
Planificând renovarea în camera copilului, cu siguranță îți dorești o metamorfoza spectaculoasa. Mobila existentă nu numai că este deja deteriorată, dar nu știi dacă este sigură cu adevărat. Cu Lano Mobilă poți dormi liniștit! Patul copilului casă DANEK nu doar că va împodobi camera pentru băiat sau fată, dar garantează cea mai înaltă calitate și un somn sigur. Pe noi te poți baza! Care este cea mai importantă parte a patului copilului casă DANEK? Fără îndoială, trebuie să menționăm cadru. Datorită suportului adecvat, copilul tău va putea dormi bine și se va trezi odihnit dimineața. Cadrul patului copilului DANEK este realizat din lemn de mesteacăn FLEX, deci se va adapta perfect la orice tip de saltea. Nu merită să faci compromisuri în astfel de chestiuni importante!
Casă, palat sau fortăreață? Totul este posibil cu patul grafit pentru copii DANEK de la Lano Mobilă
Patul copilului este adesea și locul său de joacă sau de odihnă. Cu patul nostru special pentru copii casă DANEK, micuțul tău poate călători într-o lume de aventuri fantastice. Indiferent dacă amenajezi camera pentru un băiat sau o fată, mobilierul de la Lano Mobilă va completa perfect acest spațiu. Nici cele mai bune jucării, jocurile sofisticate sau gadgeturile scumpe nu sunt atât de importante ca siguranța copilului tău. La Lano Mobilă ne asigurăm că fiecare piesă de mobilier este solid construită și asigura copiilor un somn perfect. Știm că cei mai mici clienți ai noștri au îndrăgit în mod special patul pentru copii casă DANEK. Nu doar pentru calitatea înaltă a materialelor din care este făcut, ci și pentru aspectul său atemporal.

Copiii vor îndrăgi patul copiilor tip casă DANEK de culoare grafit încă din prima noapte
Am combinat în patul nostru pentru copii casă DANEK câteva caracteristici esențiale. Acest mobilier este sigur, clasic și, mai ales, permite copiilor tăi să doarmă toată noaptea. Astfel, putem satisface nevoile atât ale părinților cât și copiilor. Nu mai sta pe gânduri când vine vorba de alegerea mobilierului pentru camera copilului și alege chiar azi patul pentru copii casă DANEK de la Lano Mobilă.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui DANEK, indicată în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | DANEK |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | grafit |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x170 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 174 cm |
| Lățimea patului | 86 cm |
| Înălțimea patului | 166;5 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Barieră | în set scară orizontală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 170 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 160 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 80x170 |
| Culoarea patului | Grafit |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| rzut 360 | Lozeczko_DISNEY |
| additional Saltea suplimentară | 12181, 10435, 10752, 10478, 10395 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12182, 10458, 14828, 10773, 14844, 10416, 10538, 10571, 14839 |
| Ilość materacy | 1 |
Siguranță
Primește o reducere de 60 lei la cumpărături
