DANEK 80x160 alb pat pentru copii casuță Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de DANEK:
- transformă camera copilului Schimbă aspectul camerei copilului și îi oferă un look nou și atractiv.
- este sinonim cu cea mai înaltă calitate Asta înseamnă un somn sigur pentru copilul tău.
- se adaptează stilului camerei Datorită variantelor diferite de stil.
- îndeplinește nevoia de somn și siguranță Combină siguranța cu un design atemporal.
- este prietenul copilului Copiii vor iubi acest pat încă din prima noapte.
- este un loc de joacă magic Permite copilului să pătrundă într-o lume plină de aventuri incredibile.

De ce ar trebui un copil să aleagă patul-căsuță alb DANEK 80x160 de la Lano Meble?
Când redecorezi camera copilului, vrei cu siguranță ca aceasta să treacă printr-o schimbare spectaculoasă. Mobilierul actual nu este doar deteriorat, ci nici nu mai ești sigur dacă este cu adevărat sigur pentru copilul tău. Cu Lano Meble poți dormi liniștit! Patul-căsuță DANEK nu doar va transforma camera băiatului sau fetiței, ci va garanta și cea mai înaltă calitate și un somn sigur. Poți conta pe noi! Care este cea mai importantă parte a patului-căsuță DANEK? Cu siguranță trebuie menționată somiera. Datorită susținerii adecvate, copilul tău se poate odihni și se poate trezi bine dispus dimineața. Somiera pentru patul DANEK este realizată din șipci FLEX din lemn de mesteacăn, adaptându-se perfect la orice tip de saltea. Nu merită să faci compromisuri în privințe atât de importante!
Pornește cu copilul tău într-o lume neexplorată a unei aventuri unice cu patul-căsuță alb DANEK de la Lano Meble
Un pat pentru copii este adesea și un loc de joacă sau de relaxare. Cu patul-căsuță DANEK, copilul tău poate pătrunde într-o lume plină de aventuri incredibile. Indiferent dacă decorezi camera unui băiat sau a unei fete, mobilierul de la Lano Meble va fi completarea perfectă. Chiar și cele mai bune jucării, cele mai interesante jocuri sau cele mai scumpe gadgeturi nu sunt la fel de importante ca siguranța copilului tău. La Lano Meble avem grijă ca fiecare piesă de mobilier să fie solid realizată și să asigure copiilor un somn sănătos. Știm că micii noștri clienți adoră în mod special patul-căsuță DANEK. Nu doar datorită materialelor de înaltă calitate, ci și pentru aspectul său atemporal.

Cu patul alb DANEK de la Lano Meble, cei mici vor dormi bine
Am combinat în patul-căsuță DANEK câteva caracteristici importante. Acest mobilier este sigur, atemporal și, cel mai important, îi permite copilului tău să doarmă neîntrerupt toată noaptea. În acest fel, putem satisface atât nevoile părinților, cât și ale copiilor. Nu mai sta pe gânduri cu privire la ce mobilier să alegi pentru camera copilului și optează chiar astăzi pentru patul-căsuță DANEK de la Lano Meble.

Hei, hai să mă cunoști mai bine!
Înainte de alegerea finală, verifică atent fiecare dimensiune DANEK, indicată în desenul alăturat ➔

Informații suplimentare privind imaginile și culorile paturilor Lano Meble
Imaginile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului sau altor ecrane. Imaginile prezentate sunt doar cu titlu ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | DANEK |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | alb |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x160 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 164 cm |
| Lățimea patului | 86 cm |
| Înălțimea patului | 166,5 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Barieră | în set scară orizontală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 160 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 150 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 80x160 |
| Culoarea patului | Albe |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| rzut 360 | Lozeczko_DISNEY |
| additional Saltea suplimentară | 12180, 10434, 10751, 10477, 10394 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12181, 10457, 14827, 10772, 14843, 3753, 10537, 10570, 14838 |
| Ilość materacy | 1 |
