GALAXY 90x200 pin pat extensibil Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de GALAXY:
- este locul pentru doi copii Este soluția ideală pentru frați care împart o cameră.
- siguranța este pasiunea ei Barierile disponibile asigură protecția copiilor în timpul somnului.
- opțiuni bogate de configurare Oferă o gamă largă de configurări.
- stimulează imaginația Forma sa de casuță poate stimula imaginația copilului.
- încurajează odihna Facilitează rutina de somn seara.
- puterea ei stă în ordine Sertarele funcționale ajută la menținerea ordinii în cameră.
Patul extensibil pin GALAXY 90x200 – mobilierul ideal pentru spații mai mici
Acest model a fost creat cu gândul la combinarea funcționalității cu un design unic. Patul supraetajat GALAXY arată minunat, și trebuie recunoscut că este și robust, deoarece l-am fabricat folosind lemn de pin de înaltă calitate. Camera copiilor va câștiga cu adevărat mult prin adăugarea unui astfel de mobilier. Aici pot dormi chiar doi copii. Este un pat dublu care are, de asemenea, bariere și sertare. O propunere universală, extrem de confortabilă – merită să fie luată în considerare când amenajezi dormitorul copilului. Patul pentru copii GALAXY se distinge din multe puncte de vedere. Durabilitatea este asigurată de material – lemn de pin solid. Cadru este făcut din listele de mesteacăn tip FLEX. Patul supraetajat GALAXY are două saltele, oferind posibilitatea de a le alege conform preferințelor. Acest model este echipat, de asemenea, cu bariere. Este un pat cu sertare, unde se pot depozita ușor jucării, lenjerie de pat sau perne. De asemenea, merită să acorzi atenție opțiunilor bogate de configurare – îți permitem să adaptezi mobilierul după nevoile copilului.
Saltele potrivite pentru patul copiilor GALAXY din lemn de pin 90x200 le găsești la noi.
Patul supraetajat GALAXY poate fi configurat în mai multe moduri. Poți alege, printre altele, ambele saltele. Fiind un pat dublu, fiecare loc de dormit poate fi adaptat individual. Astfel, copilul sau copiii tăi vor beneficia de cel mai înalt nivel de confort. Salteaua este cel mai important element, mai ales când vine vorba de patul pentru copii GALAXY. O saltea bine aleasă este benefică pentru coloana vertebrală – îngrijește de postura copilului. Ai grijă la alegerea saltelelor când cumperi patul supraetajat GALAXY. Oferim o varietate de tipuri și dimensiuni de saltele.

Ajustează patul din pin pentru copii GALAXY conform preferințelor tale personale – optează pentru sertare.
Acest model este cu adevărat remarcabil – atât în termeni de funcționalitate, design, cât și confort. Patul supraetajat GALAXY poate fi adaptat conform preferințelor tale. Oferim opțiuni pentru alegerea sertarelor și a saltelelor superioare și inferioare. Patul pentru copii GALAXY include toate funcțiile suplimentare pe care le-ai putea dori. Am utilizat sertare spațioase, bariere solide și un cadru rezistent și flexibil. Toate acestea, cu o atenție deosebită la detalii.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a GALAXY, indicată în desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | GALAXY |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | pin |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 90x200 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 208 cm |
| Lățimea patului | 97 cm |
| Înălțimea patului | 85 cm |
| Greutate | 52 kg |
| Barieră | în set scară verticală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 200 cm |
| Lățimea saltelei | 90 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 190 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 90 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; lac semimat |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 90x200 |
| Culoarea patului | Pin |
| Vârsta copilului | Paturi pentru adolescenți (11-19 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
