KAJA 80x190 gri pat extensibil Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de KAI:
- este surprinzătoare Este o alternativă excelentă la două paturi individuale.
- se adaptează nevoilor tale Poate fi ajustată în funcție de vârsta și nevoile copiilor.
- o ordonată din fire Sertarele extensibile oferă spațiu de stocare.
- iubește natura Este fabricată din lemn natural de pin.
- transformă spațiul Adaugă farmec camerei copiilor.
- puternică ca o leoaică Construcția ei solidă este rezistentă la sarcini grele.
Patul supraetajat KAJA 80x190 în culoare cenușiu este confortabil pentru copil și complet sigur.
Patul supraetajat scund KAJA este o alternativă pentru două paturi individuale și un pat supraetajat înalt standard. Ocupă puțin spațiu, iar spațiul deasupra mobilierului poate fi utilizat pentru montarea rafturilor, decorațiilor sau iluminatului. Este opțiunea ideală pentru frați, într-o cameră unde fiecare metru este deosebit de prețios. Patul supraetajat KAJA a fost proiectat să servească mult timp copiilor tăi. Poți alege opțiunea cu barieră disponibilă în diverse variante. Bariera completă este excelentă pentru cei mai mici copii. Pe de altă parte, o barieră scurtă este alegerea perfectă pentru copiii ceva mai mari. În cazul copiilor mai mari și adolescenților, poți demonta complet bariera. Acesta este patul pentru frați KAJA, pe care nu va trebui și nici nu vei dori să-l schimbi.
Sertare funcționale ale patului suprapus KAJA în culoare gri te vor ajuta să menții ordinea.
Pentru a face patul supraetajat scund KAJA și mai funcțional, optează pentru sertare extensibile. Acestea oferă spațiu suplimentar pentru depozitarea hainelor, jucăriilor și lenjeriei de pat. Sertarele sunt spațioase și funcționează independent, astfel încât fiecare dintre frați poate avea propriul său sertar. Patul supraetajat scund KAJA este realizat din lemn natural de pin. Este un material extrem de solid, cu o mare rezistență mecanică. Construcția patului extensibil KAJA este durabilă, suportă foarte bine sarcini mici și mari, astfel încât copiii tăi îl vor folosi mulți ani.

Saltele pentru patul pentru copii KAJA 80x190 în culoare gri vor îmbunătăți calitatea odihnei copiilor tăi
La Lano Meble ne concentrăm pe satisfacerea maximă a nevoilor clienților noștri, atât mici cât și mari. Patul supraetajat KAJA poate fi echipat în magazinul nostru cu salteae de diferite fermități. Pentru a-ți ușura decizia în alegerea salteaului potrivit pentru somn, folosește secțiunea: CUM SĂ ALEGI salteaUL sau contactează specialiștii noștri.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a KAI, indicată pe desenul alăturat ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | KAJA |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | gri |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x190 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 198 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 96 cm |
| Greutate | 40 kg |
| Barieră | în set scară verticală la alegere |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 190 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 180 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 80x190 |
| Culoarea patului | Gri |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12183, 10437, 10754, 10480, 10397 |
| additional Sertare | 13740 |
| additional Barieră de protecție | 14983, 13731, 13732, 13733, 13734 |
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 1 |
