KEVIN 80x170 albastru pat etajat Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Motive pentru care te vei îndrăgosti de KEVIN:
- asigură un somn liniștit Este o soluție testată, care ajută la asigurarea unui somn liniștit.
- sigurețea pe primul loc Este echipat cu o barieră de siguranță care protejează copilul.
- se potrivește peste tot Este universal și poate fi adaptat la diferite dimensiuni ale camerei.
- îi place să surprindă Combina confortul, comoditatea cu un design elegant și clasic.
- este solid Reprezintă o investiție pentru viitorul copilului.
- adaptat pentru tine Are o scară montabilă universal pe stânga/dreapta.
Aspect universal, practicabilitate mare - patul supraetajat albastru KEVIN 80x170.
Metode dovedite pentru un somn bun și liniștit al copiilor? O poveste interesantă de noapte bună, un pahar de lapte și, bineînțeles, patul supraetajat KEVIN de la Lano Meble. Produsul nostru va face ca micuțul să adoarmă cu plăcere. În plus, somnul copilului va fi profund, iar dimineața micuțul tău se va trezi odihnit și gata pentru noi aventuri. Nu aștepta și află de ce copiii și părinții adoră patul nostru supraetajat KEVIN. Am pus accent pe siguranță de cea mai înaltă calitate sub forma unei bariere de siguranță. Astfel, patul nostru supraetajat KEVIN se va dovedi perfect, chiar și dacă copilul tău este energic și vivace. Merită menționat că patul nostru supraetajat KEVIN este universal. Asta înseamnă că, indiferent de configurarea barierei și scării, se vor adapta oricărui dormitor de copii.
Asigură un somn sănătos și liniștit copilului tău – alege patul suprapus albastru KEVIN.
Te gândești — îi voi cumpăra copilului meu cel mai bun pat, chiar dacă ar putea să nu arate bine. Acum nu trebuie să renunți la un mobilier potrivit pentru dormitorul copilului. Patul nostru supraetajat KEVIN combină confortul, comoditatea și siguranța, încorporate într-o ramă clasică. Vrei ca micuțul tău să se odihnească bine. Acest lucru este complet înțeles, iar noi la Lano Meble suntem aici să te ajutăm. Cum poate patul pentru copii să influențeze somnul acestuia? Dacă micuțul se va simți bine în propriul dormitor, în patul supraetajat KEVIN pe care doarme — va fi mai dornic să se întoarcă acolo în fiecare seară. Iar tu? Vei avea un moment doar pentru tine.

Patul suprapus albastru KEVIN 80x170 – un loc pentru relaxare și odihnă
Este important să ai grijă de întregul mediu din dormitorul copilului. Elimină jucăriile vechi și, mai ales, ia în considerare investiția în achiziția patului nostru supraetajat KEVIN. Micuțul nu doar că va adormi mai repede în el, dar se va simți de asemenea în siguranță și îngrijit. Somnul profund al copilului tău este o garanție a bunăstării dimineața.

Bună, cunoaște-mă mai bine!
Înainte de alegerea finală, familiarizează-te cu fiecare dimensiune a lui KEVIN, indicată pe desenul de alături ➔

Informații suplimentare despre fotografiile și culorile paturilor de la Lano Mobilă
Fotografiile și culorile paturilor pot diferi ușor de realitate. Acest lucru se datorează setărilor monitorului computerului sau altui dispozitiv. Fotografiile prezentate au un caracter ilustrativ.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat |
| Model | KEVIN |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | albastru |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x170 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 178 cm |
| Lățimea patului | 87 cm |
| Înălțimea patului | 130 cm |
| Greutate | 43 kg |
| Barieră | nu se aplică |
| Scară | scară înclinată |
| Sertare | nu se aplică |
| Materialul sertarelor | nu se aplică |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | da |
| Lungimea saltelei | 170 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | nu se aplică |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | 13 cm |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în trei pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 747; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Posibilitate de transformare în două paturi separate | Da |
| Tipul patului | Paturi duble supraetajate |
| Dimensiunea patului | 80x170 |
| Culoarea patului | Albastre |
| Vârsta copilului | Paturi pentru copii de 2 și 3 ani |
| rzut 360 | Lozeczko_KEVIN |
| ID materacy | 12182, 10458, 14828, 10773, 14844, 10416, 10538, 10571, 14839 |
| Ilość materacy | 2 |
