DANEK 80x190 alb pat pentru copii casuță Lano Mobilă
Promoția se desfășoară până la 5 mai 2026
Prețuim timpul tău, de aceea produsul este expediat cât mai repede posibil.
Pentru a vă economisi costuri suplimentare, oferim livrare gratuită pentru comenzile de peste 1299 Lei.
Până la 60 de zile de retur îți oferă posibilitatea să te îndrăgostești de produsul nostru.
În primele două ani de la cumpărare, suntem aici pentru tine, asigurându-ți liniștea și securitatea.
Descriere
Instrucțiuni
Důvody, proč se zamiluješ do DANEK:
- zajistí proměnu dětského pokoje Změní vzhled dětského pokoje a dodá mu nový, atraktivní vzhled.
- je synonymem nejvyšší kvality Zajišťuje bezpečný spánek pro vaše dítě.
- přizpůsobí se stylu pokoje Díky různým variantám stylizace.
- uspokojuje potřebu spánku a bezpečí Spojuje bezpečnost a nadčasový vzhled.
- je přítelem dítěte Děti si tuto postel zamilují od první noci.
- je magickým místem ke hře Umožňuje dítěti přenést se do světa úžasných dobrodružství.

Darujte svému dítěti naše dětské lůžko DANEK 80x190 alb
Plánování rekonstrukce v dětském pokoji je jistě důležité, aby prošel spektakulární proměnou. Dosavadní nábytek není jen opotřebovaný, ale už si nejste jisti, zda je vůbec bezpečný pro vaše dítě. S Lano Meble můžete spát klidně! Dětská postel domek DANEK nejen promění pokoj pro chlapce nebo dívku, ale zaručuje nejvyšší kvalitu a bezpečný spánek. Na nás se můžete spolehnout! Jaká je nejdůležitější část dětské postele domek DANEK? Bezpochyby je to rošt. Díky správné podpoře se vaše dítě vyspí a ráno vstane odpočaté. Rošt pro dětskou postel DANEK je vyroben z březových lamel FLEX, takže se skvěle přizpůsobí každému typu matrace. V tak důležitých věcech se nevyplatí dělat kompromisy!
Domek, palác nebo pevnost? Ne, to je dětské lůžko domek DANEK 80x190 alb od Lano Meble
Dětská postel často slouží také jako místo ke hře nebo odpočinku. S naší výjimečnou dětskou postelí domek DANEK se váš malý může přenést do říše úžasných dobrodružství. Ať už zařizujete pokoj pro chlapce nebo pro dívku, nábytek od Lano Meble bude jeho dokonalým doplňkem. Ani ty nejlepší hračky, složité hry nebo nejdražší gadgets nejsou tak důležité jako bezpečnost vašeho dítěte. V Lano Meble dbáme na to, aby každý náš kus nábytku byl pevně zpracován a zajišťoval dětem správný spánek. Víme, že naši nejmenší zákazníci si obzvláště oblíbili dětskou postel domek DANEK. Nejen pro vysokou kvalitu materiálů, ze kterých je vyrobena, ale také pro nadčasový vzhled.

Dodejte dětskému pokoji jedinečnou atmosféru s dětským lůžkem DANEK 80x190 alb
V naší dětské posteli domek DANEK jsme spojili několik zásadních vlastností. Tento nábytek je bezpečný, nadčasový a především umožňuje vašim dětem klidný spánek po celou noc. Tímto způsobem můžeme uspokojit potřeby rodičů i dětí. Už se dále nerozmýšlejte nad tím, jaký nábytek vybrat do dětského pokoje, a rozhodněte se ještě dnes pro dětskou postel domek DANEK od Lano Meble.

Ahoj, seznam se se mnou blíže!
Před konečným výběrem, seznam se s každým rozměrem DANEK, vyznačeným na obrázku vedle ➔

Další informace o fotografiích a barvách postelí od Lano Nábytek
Fotografie a barvy postelí se mohou nepatrně lišit od reality. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie mají ilustrační charakter.
Date tehnice
| Tip | pat supraetajat cu extensie |
| Model | DANEK |
| Număr de persoane | 2 |
| Culoare | alb |
| Finisaj | certificat; sigur pentru copii; semimat |
| Dimensiune | 80x190 |
| Capacitate de încărcare | 100 kg pe fiecare nivel de dormit |
| Lungimea patului | 194 cm |
| Lățimea patului | 86 cm |
| Înălțimea patului | 166;5 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Barieră | în set scară orizontală detașabilă |
| Scară | nu se aplică |
| Sertare | opțional 2 sertare (vândute separat) |
| Materialul sertarelor | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Ridicarea gărzii | nu se aplică |
| Posibilitatea de a extinde patul în două | nu se aplică |
| Lungimea saltelei | 190 cm |
| Lățimea saltelei | 80 cm |
| Lungimea saltelei pe puntea glisantă | 180 cm |
| Lățimea saltelei pe puntea glisantă | 80 cm |
| Grosimea maximă a saltelei | 13 cm |
| Grosimea maximă a saltelei pe puntea glisantă | 8 cm |
| Grosimea maximă a saltelei superioare | nu se aplică |
| Cadru | lemn de pin; adeziv; vopsea pe bază de apă |
| Cadru de pat | FLEX lemn de mesteacăn |
| Întreținere | ștergeți cu o cârpă curată și umedă; ștergeți cu o cârpă curată și uscată |
| Ambalaj | produsul este ambalat în două pachete |
| Prețul include | pat; cadru; set de montaj; instrucțiuni de asamblare |
| Certificatele | EN 1725; REACH; FSC; Declarație de siguranță |
| Proprietățile patului__Acoperiș (pat căsuță) | Da |
| Proprietățile patului__Barieră inclusă | Da |
| Proprietățile patului__Sertare glisante | Da |
| Tipul patului | Paturi duble joase |
| Dimensiunea patului | 80x190 |
| Culoarea patului | Albe |
| Vârsta copilului | Paturi pentru preșcolari (4-6 ani) |
| additional Saltea suplimentară | 12182, 10436, 10753, 10479, 10396 |
| additional Sertare | 13740 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
