MELANI 80x170 cashmere children's single bed Lano Furniture
The promotion runs until 5 May 2026
mmz_product-additional-information-1
mmz_product-additional-information-3
mmz_product-additional-information-2
mmz_product-additional-information-4
Description
Instructions
Łóżko dziecięce MELANI 80x180 w kolorze kaszmiru — stylowy towarzysz snów Twojego dziecka od Lano
Styl, minimalizm i klasa – tak właśnie przedstawiamy model łóżka MELANI w kolorze kaszmiru. Niskie łóżko dziecięce MELANI od Lano Meble zostało wykonane z wysokiej klasy drewna sosnowego, a następnie starannie wykończone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Drewnianą ramę na materac wzbogaciliśmy o wytrzymałe barierki ochronne z trzech stron łóżka, by zapewnić dziecku spokojny sen. Uniwersalny design jak i również kolor kaszmiru łóżka dziecięcego MELANI sprawia, że mebel świetnie sprawdzi się do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego, zarówno chłopców, jak i dziewczynek.
MELANI 80x180 w kolorze kaszmiru – solidne łóżko z drewna sosnowego dla mniejszych i większych dzieci
Bezpieczny sen Twojego dziecka, to dla nas najpiękniejszy komplement. Do produkcji mebli wykorzystujemy drewno sosnowe, które charakteryzuje się dużą odpornością na kurz, dlatego łóżka dla dzieci od Lano Meble będą doskonałym wyborem również dla małych alergików. Minimalistyczna sosnowa konstrukcja łóżka dziecięcego MELANI i stelaż wykonany z brzozowej listwy typu FLEX gwarantują komfort i bezpieczeństwo dziecka w czasie snu. Dodatkowo klasyczna i prosta forma łóżka MELANI, sprawi, że dopasujesz je do każdej aranżacji. Kaszmirowy kolor łóżka idealnie dopełni pokój przedszkolaka, jak i również wymagającego nastolatka. Z łóżkiem dziecięcym MELANI, czekają Was spokojne noce i radosne poranki.
Urządź pokój dziecięcy z Lano Meble! Wybierz kaszmirowe łóżko dziecięce MELANI 80x180
Aby urządzić pokój dziecka, należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale również dostosowaniu przestrzeni do jego wieku oraz potrzeb. W przypadku pokoju przedszkolaka, czy nastolatka, sosnowe łóżko w kolorze kaszmiru, może stać się centralnym punktem aranżacji pokoju. W Lano postawiliśmy na połączenie naturalnego drewna z nowoczesnym i eleganckim wyglądem łóżka, czy nie brzmi to idealnie? Niezależnie od tego w jakim wieku jest dziecko, kaszmirowe łóżko MELANI, to inwestycja na lata. Sosna, to trwały materiał, a co za tym idzie — odporny na uszkodzenia. Natomiast neutralny kolor łóżka łatwo dopasujesz do zmieniających się stylów i gustów. MELANI na wyższych nóżkach sprawi, że bez problemu zachowasz porządek pod łóżkiem. Zapewnij dziecku komfort oraz przestrzeń do nauki i zabawy z kaszmirowym łóżkiem MELANI od Lano.
Technical data
| Type | single bed |
| Model | MELANI |
| Number of users | 1 |
| Colour | cashmere |
| Finish | certified; child-safe; semi-matt |
| Size | 80x180 |
| Capacity | 100 kg |
| Length of bed | 188 cm |
| Bed width | 87 cm |
| Bed height | 85 cm |
| Weight | 40 kg |
| Barrier | included in the set, horizontal, fixed |
| Bed ladder | not applicable |
| Drawers | 2 drawers optional |
| Material of drawers | chipboard |
| Increase clearance | not applicable |
| Can be folded in two | not applicable |
| Mattress length | 180 cm |
| Mattress width | 80 cm |
| Length of mattress for pull-out deck | not applicable |
| Width of mattress for pull-out deck | not applicable |
| Maximum mattress thickness | 13 cm |
| Maximum thickness of top mattress | 13 cm |
| Maximum mattress thickness for pull-out deck | not applicable |
| Packaging | the product comes in two packages |
| Price includes | bed; slatted base; assembly kit; assembly instructions |
| Bed size | 80x180 |
| Bed colour | Cashmere |
| Child's age | Beds for school-age child (7-12 years) |
| Thickness | 13769 |
| additional Drawers | 13739 |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
